Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю зі світлим святом – із Різдвом Христовим!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю зі світлим святом – із Різдвом Христовим!»

24.12.2021 14:44 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора свято Різдво Христове

Двадцять п’ятого грудня – особливий день для багатьох людей світу. Саме цього дня більшість  християн святкують Різдво Христове – одне з найвизначніших свят у церковному календарі. Для багатьох людей цей день має додатковий, особливий сенс, перетворюючись на особливий час, коли душі сповнені благодаттю й любов’ю, а вся родина збирається разом. Із цим важливим святом привітав усіх ректор ЗНУ Микола Фролов.

Шановні науково-педагогічні працівники, співробітники, аспіранти, студенти й вступники Запорізького національного університету!

Ми зараз напередодні найсвітлішого, радісного та прекрасного свята – Різдва Христового. Вітаю зі святом усіх представників багатотисячної університетської родини та бажаю всім нам любові й добра, радості й щастя, успіхів і добробуту. Здоров'я вам, вашим рідним і близьким, всіх благ земних, радості в серцях, затишку в домівках, світла в душі. Нехай здійсняться мрії та бажання, хай не лише свята, а й будні приносять радість, щастя й гарний настрій.

Зі святом!