Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ вітають із ювілеєм талановиту науковицю Оксану Шевчук

Представники ЗНУ вітають із ювілеєм талановиту науковицю Оксану Шевчук

28.12.2021 09:37 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультету іноземної філології ювілей поздоровлення

Днями відсвяткувала свій день народження заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету іноземної філології, доцентка кафедри англійської філології та лінгводидактики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Оксана Шевчук. Цього дня викладачі та студенти щиро вітали шановну іменинницю та дякували їй за натхненну працю: адже чверть століття вона віддає свої сили й талант задля розвитку університету.

Оксана Василівна у 1990 році закінчила на той час Запорізький державний університет за спеціальністю «Мова і література (англійська)». А із середини 90-х років розпочала тут свою науково-педагогічну діяльність. Працювала викладачем на кафедрі англійської мови, практики англійської мови, старшим викладачем, потім доцентом кафедри англійської філології. У 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності «Германські мови» – у спеціалізованій вченій раді ЗНУ, й у 2016 році їй присвоєно вчене звання доцентки кафедри англійської філології.

Висококваліфікована філологиня, викладачка англійської мови сьогодні викладає студентам факультету іноземної філології низку фундаментальних дисциплін: «Практичний курс першої іноземної мови (англійської)», «Практичний курс сучасної англійської мови», «Теоретична граматика», «Основи теорії мови», «Статистичні методи в лінгвістиці» тощо. Заняття з майбутніми фахівцями досвідчена педагогиня проводить на високому методичному і науковому рівні із використанням різноманітних прийомів активації навчального процесу, серед яких як традиційні, так й інноваційні, інтерактивні. Постійно вдосконалює власну фахову майстерність, здійснює підвищення кваліфікації, бере участь у наукових заходах, семінарах тощо, які проводить кафедра та факультет іноземної філології. Оксана Василівна займається також підготовкою студентів до участі у конференціях з актуальних питань мовознавства, зокрема у популярній щорічній конференції ФІФ – «Різдвяні студентські наукові читання». Окрім іншого, здійснює профорієнтаційну діяльність, відвідує загальноосвітні заклади міста та області, популяризуючи серед молоді діяльність факультету та ЗНУ.

Шановна іменинниця також здійснює наукові дослідження процесів у галузі англійської граматики, дидактики англомовних текстів, із залученням статистичних методів та різноманітних сучасних підходів тощо. Серед її праць – численні наукові та науково-методичні розробки. Талановиту колегу – сумлінну й ініціативну науковицю й педагогиню – цінують за професіоналізм як представники кафедри, так і увесь колектив ЗНУ. Вони відзначають, що Оксана Василівна активно впроваджує нові технології у навчання, знаходить креативні підходи до викладання, вміє зацікавити студентів і спонукає підвищувати їхній рівень знань власним прикладом і горінням у професії. Шановній ювілярці бажають усіляких гараздів й визначних здобутків!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: