Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету ЗНУ організували благодійну поїздку до Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

29.12.2021 14:25 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет новорічні свята благодійна акція волонтерство

Нещодавно до різдвяних і новорічних свят представники біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували благодійну поїздку з подарунками до Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

За підтримки декана біологічного факультету Людмили Омельянчик, заступниці декана з виховної роботи Вікторії Яранцевої та інших викладачів факультету студенти напередодні новорічних свят провели різноманітні заходи задля збору коштів. Усі охочі мали змогу поповнити «скарбничку» для подарунків. Разом зібрали 2500 гривень і закупили для дітей новорічні подарунки та розвиваючі іграшки. Спільними зусиллями, зібравши необхідну суму грошей для купівлі подарунків та смаколиків, викладачі та студенти привітали дітей із новорічними та різдвяними святами.

Зокрема, активну участь в організації цієї поїздки взяли такі студенти: Грома Наталя, Польнік Ганна, Каленчук Дарина та Кульбачна Софія, а також студактивісти: Маленко Діана, Скоробогатова Катерина, Самойленко Іванна, Єлізарова Марія, Шевчик Марія, Бойко Аліка, Чепуркіна Олександра, Яковенко Анастасія , Вербицька Тетяна й Дубовик Артем.

Представники біологічного факультету дуже вдячні всім небайдужим, які приєдналися до благодійної акції, і вітають усіх викладачів та студентів з прийдешніми святами.