Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем ІННІ ЗНУ з робочим візитом відвідали стейкґолдера – компанію «Golden Team»

Викладачі кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відвідали компанію-роботодавця «Golden Team». Зустріч відбулася в межах стажування викладачів на базі цієї компанії.

На робочій зустрічі були присутні директор компанії «Golden Team» Максим Калін, завідувач кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, професор Володимир Вербицький, заступник завідувача кафедри доцент Анатолій Безверхий, доценти кафедри Геннадій Коломоєць та Юлія Лимаренко. У рамках заходу його учасники порушили багато спільних питань. Це – і специфіка організації виробничої практики студентів кафедри на базі компанії, і сучасні тенденції розвитку IT-галузі загалом, і, зокрема: новітні технології розробки веб-застосунків, підходи до вирішення питання тестування IT-застосунків, специфіка використання різних систем управління базами даних, й окремі власні розробки компанії. І навіть велосипедну тематику, яка виявилась точкою перетинання наукових інтересів, з одного боку, директора компанії Максима Каліна, як mounting-biker’a зі стажем і водночас автора робочого проєкту розробки власної, української, системи smart-контролю за проходженням дистанції учасниками змагань з mountain-bike’у, а з іншого боку, професора Володимира Вербицького, який вже багато років займається дослідженням умов стійкості багатоколісних транспортних засобів, і велосипедів, зокрема.

Окремою вони обговорили освітньо-професійну програму «Програмне забезпечення систем» зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення. Із боку фірми було запропоновано розширити спектр тем курсових і дипломних робіт, залучаючи до студентських досліджень ті напрямки, які є пріоритетними для фірми. Також йшлося про питання щодо можливості впровадження в освітній процес майстер-класів і вебінарів від фахівців-практиків компанії «Golden Team». Представники кафедри, своєю чергою, пообіцяли й надалі тримати високу планку щодо кваліфікації своїх випускників, які надалі будуть продовжувати зміцнювати кадровий потенціал компанії «Golden Team».

Юлія Лимаренко

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: