Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов: «Від усього серця вітаю зі світлими та радісними святами – Новим роком і Різдвом Христовим!»

30.12.2021 15:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University свято привітання ректора Новий рік Різдво Христове

Новий рік – свято, на яке з нетерпінням і радісним передчуттям чекають усі, хто зберіг у своєму серці віру в дива, в те, що новий рік здійснить заповідні бажання. Із не меншою радістю в серці очікують сьомого січня усі, хто саме цього дня святкує Різдво Христове. Із цими важливими святами привітав усіх ректор ЗНУ Микола Фролов.

Шановні науково-педагогічні працівники, співробітники, аспіранти, студенти й вступники Запорізького національного університету!

Сердечно вітаю зі світлими та радісними святами – Новим роком і Різдвом Христовим!

Ці дні – особливі для всіх нас. Щоразу Новий рік – це точка відліку, від якої ми розпочинаємо новий, кращий, етап життя. Також це – привід озирнутися назад, підбити підсумки 2021 року, порадіти нашим спільним досягненням, намітити плани на майбутнє. У наших перемогах, яких дуже багато, попри всі виклики сьогодення, заслуга кожного з вас, шановні друзі. Переконаний, що так само спільно ми й надалі, в прийдешньому році, торуватимемо шлях до все нових здобутків, до нових успіхів на науковій та освітянській ниві.

У цей передсвятковий час всі ми маємо в серці нові надії та сподівання на щасливе майбутнє! Тож щиро бажаю, аби Новий рік обдарував вас щастям і радістю, додав життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму.

Хай Різдво Христове сповнить ваші душі благодаттю та любов’ю, дарує вам надію, мир і радість.

Зі святом!

Ректор ЗНУ Микола Фролов