Анонси / Новини / Представників ЗНУ запрошують приєднатися до Міжнародного дня селфі в музеї

Представників ЗНУ запрошують приєднатися до Міжнародного дня селфі в музеї

18.01.2022 14:24

Викладачам, співробітникам і студентам Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) нагадують, що 19 січня 2022 року – День селфі в музеї. Усі охочі приєднатися до цієї міжнародної культурної акції можуть завітати цього дня до одного з університетських структурних підрозділів: Музею історії ЗНУ (навчальний корпус № 1), Музею історії повсякдення другої половини ХХ століття (навчальний корпус № 5), Музею води (навчальний корпус № 3) і Зоологічного музею (вул. Гоголя, буд. 55).

Саме на фоні їхніх захопливих унікальних експозицій можна зробити мальовничі селфі, які обов’язково сподобаються як самим авторам фото, так і їхнім друзям – користувачам соцмереж, своєю унікальністю й неповторністю. А ще – це чудовий привід детальніше ознайомитися з експонатами музеїв, отримати нові знання з нової історії України, біології, екології, а також – історії власне Запорізького національного університету.
Так, директор Музею історії ЗНУ Володимир Лініков нагадує всім про історію цього дня: «Якось Мар Діксон, промоутерка одного з сайтів про музеї, культуру та мистецтво, запропонувала зробити день селфі в музеї. Цей день відзначається кожну третю середу січня. Цьогоріч вона припадає на дев’ятнадцяте число. Знайдіть найближчий музей, завітайте. Вас радо зустрінуть». До речі, головною ознакою Музею історії ЗНУ є нещодавно оновлена модернова експозиція, у якій поєднуються унікальні експонати, які відображають основні віхи становлення й розвитку закладу вищої освіти, та сучасні технології. Тут завжди раді всім, хто хоче більше дізнатися про славетні сторінки історії виші та про видатних особистостей, чиї імена назавжди поєднані з історією університету.