Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ привітали випускників із захистом дипломних проєктів

Двадцять шостого-двадцять сьомого січня у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся захист дипломних проєктів студентів спеціальностей «Видавництво і поліграфія» та «Теплоенергетика».

Під час карантинних обмежень для представників коледжу стало традицією вітати випускників у день захисту дипломів. Тож ці дні перетворилися на справжнє свято для всіх його представників. Випускники Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ почули багато теплих слів, щирих привітань від своїх викладачів і членів державної екзаменаційної комісії. Студенти, які були найбільш активними, брали участь у житті коледжу в роки навчання й мали гарні успіхи в навчанні, отримали грамоти та подарунки.

Викладачі ЗГЕФК побажали всім цьогорічним випускникам усього найкращого та закликали не забувати про рідний освітній заклад.