Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, випускник 2021 року освітнього ступеня бакалавр спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», менеджер із постачання Кирило Шинкаренко

06.09.2021 15:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, випускником 2021 року освітнього ступеня бакалавр спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», менеджером із постачання Кирилом Шинкаренком.

- Кирило, розкажіть, будь ласка, чому свого часу Ви обрали для здобуття вищої освіти саме ЗНУ та економічний факультет?

- Переді мною постав нелегкий вибір спеціальності й університету після закінчення технікуму, адже це – вибір, який змінить моє життя, і я не мав права на помилку. З університетом я визначився майже одразу, адже знаю, що саме в ЗНУ – високий рівень навчання, вимогливі викладачі, які вирощують зі студентів справжніх професіоналів своєї справи. Потім я зрозумів, що я хочу бути управлінцем, і ця думка мене не залишала довгий час, і я можу сказати, що це – професія за покликом серця.

- Кирило, розкажіть про навчання на економічному факультеті ЗНУ.

- Як починаю згадувати, стає дещо сумно, саме через те, що ці роки промайнули. Що до навчання, то були іноді складнощі, помилки, але вони йшли на користь, я навчився критично мислити, швидко приймати правильні рішення. Відмінним було те, що завжди поруч із тобою – викладачі, які підтримають і підкажуть. Але загалом я із захопленням вивчав всі дисципліни і це – не складно. Що ж до життя поза навчання, то це – шалені роки, безліч спортивних змагань, різні виступи, заходи, я в цьому активно брв участь.

- Ким Ви зараз працюєте?

- Я – менеджер із постачання в ТОВ «Вестшляхбуд» у м. Кривий Ріг. Це підприємство займається будівництвом, ремонтом й обслуговуванням доріг міста. Я пишаюсь тим, що після закінчення університету я – самостійний, амбіційний і займаюся справою, яка мені до душі. Приємно усвідомлювати, що причетний до такого глобального проєкту, до того, що робить наше місто кращим.

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє, про що мрієте?

- Хочу фінансову незалежність, як би примітивно це не звучало, але хочу, щоб всі мрії збувались. Маю наміри побачити хоч і не весь світ, але відсотків 90 точно. Ну, і дійсно, створити родину, бути взірцем для неї, міцною підтримкою та опорою. А все інше – прийде згодом.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема Вашого факультету?

- Завжди йти вперед, не боятись робити помилки, адже вони роблять нас міцнішими та більш універсальними, також проходьте різні курси, тренінги та не забувайте, що це – ваше життя, та яким воно буде – залежить від вас!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: