Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство та викладачі інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні активно залучені до волонтерства

31.03.2022 09:44 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні гуртожитки волонтерська діяльність

На сьогодні студенти та викладачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема й інженерного інституту, заради загальної мети – наближення перемоги українського народу над ворожою навалою з російської федерації – демонструють приклад неймовірної згуртованості у критичній ситуації та готовності діяти командою. Як висловився з цього приводу голова студентського самоврядування гуртожитку ІННІ Богдан Монастирний, на сьогодні лозунг студентської спільноти: «Студенти інженерного інституту та всіх факультетів ЗНУ – це одна дружня родина!».

Так, директорка інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. М. Потебні Наталя Метеленко розповіла про активну діяльність студентів. Вона відзначила кількох активістів. Це – Богдан Монастирний, Антон Перцов, Анатолій Скільсара, Анатолій Данчевський, В’ячеслав Морочковський, Даніїл Зінченко, Владислав Трандафілов, Олександр Пономарьов, Артем Сливний, Максим Узунов, Дмитро Сулаков й Антон Кугєнєв, які дійсно стали справжньою підтримкою не тільки для працівників, а й для мешканців гуртожитків № 6 та № 7. Вони організовують чергування, допомагають у заселенні в ці гуртожитки ЗНУ біженців із тимчасово окупованих територій та ретельно готують приміщення для них. Студенти активно допомагають у ремонті гуртожитків ЗНУ №№ 3 і 4й адміністративного, навчального корпусу № 1.
Студенти інженерного інституту допомагають у волонтерстві й роботі у корпусах університету студенткам із різних факультетів ЗНУ, зокрема Валерії Кан, Олені Лось, Анастасії Андрєєвої, Олександрі Кононенко, Дарії Мілейко, Карині Габіди, Яні Кожушко, Катерині Нагаєць, Катерині Мельник й Альоні Голубенко. Активно беруть участь у важливій роботі з підтримання функціонування життєдіяльності вишу й волонтерської роботи в ЗНУ й студентки ІННІ Софія Сохань, Анастасія Данило, Катерина Кулаги й Варвара Каштанова.
«На моє переконання, – зазначає Наталя Метеленко, – студенти, які виявили такий високий рівень соціальної зрілості та активності під час війни, у мирний час зроблять усе, щоб студентське життя в період навчання в Запорізькому національному університеті було змістовним та життєстверджуючим! Шановні студенти! Майбутнє України – за вами! Слава Україні!».
Дирекція інженерного навчально-наукового інституту
ім. Ю.М. Потебні ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: