Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів біологічного факультету влаштували наукову вікторину

Для студентів біологічного факультету влаштували наукову вікторину

Для студентів біологічного факультету влаштували наукову вікторину
13.05.2022 14:20 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет студентська рада вікторина дозвілля

На біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) нещодавно відбулася студентська вікторина «Найкращий знавець». Серед його організаторів – декан факультету Людмила Омельянчик і заступниця декана з наукової роботи Віра Копійка. Представники студради факультету та його адміністрації влаштували для здобувачів освіти невеличку вікторину з природничих наук, які викладають на факультеті.

Учасникам змагання запропонували для розв’язання цікаві задачі та питання, проілюстровані малюнками. Загалом у конкурсі взяли участь 25 осіб. Представники студентської ради та студенти – Олександра Чепуркіна (2 курс, ОП «Фізіологія, імунологія та біохімія»), Діана Маленко (2 курс, ОП «Середня освіта «Біологія та здоров'я людини»»), Марія Єлізарова (2 курс, ОП «Фізіологія, імунологія та біохімія»), Аліка Бойко (1 курс, ОП «Лісове господарство») та Катерина Кісель (3 курс, ОП «Біологія») – підготували питання та створили окремий чат для їхнього оприлюднення.
Вікторина складалася з чотирьох раундів. У кожному з них був свій переможець і своя тема. Перший раунд «Зоологія та ботаніка» – переможниця Елла Жемчугова (3 курс, ОП «Генетика»). Другий раунд «Генетика» – Вікторія Цвітенко (3 курс, ОП «Генетика»). Третій раунд «Екологія» – Анна Милосердна (3 курс, ОП Біологія). А от у четвертому раунді «Хімія» – два переможця, які набрали однакову кількість балів, Владислав Баклан (3 курс, ОП «Хімія») та Ганна Стрижак (3 курс, ОП «Генетика»). Варто відзначити, що боротьба була напруженою. На відповіді давалось 10 хвилин. Після кожного раунду питання закривалися. Після вікторини студенти змогли обговорити проблеми, з якими зіштовхувалися під час проходження, тож участь у заході стала для багатьох із них корисною з точки зору навчання. Вони подякували організаторам за надану можливість, а ті, своєю чергою, висловили вдячність учасникам заходу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини