Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ГОРЕНШТЕЙН Михайло Львович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ГОРЕНШТЕЙН Михайло Львович

(04.11.1955, м. Мелітополь Запорізької обл.) – доктор медичних наук (2005). У 1979 закінчив Запорізький державний медичний ін-т зі спеціальності «Лікувальна справа». З 1979 – лікар відділення реанімації Запорізької обласної клінічної лікарні. З 1989 – асистент, 2003 – доцент кафедри анестезіології Запорізького державного ін-ту вдосконалення лікарів. У 2004–2006 – доцент кафедри загальної хірургії і анестезіології, з 2006 – зав. кафедри анестезіології, реаніматології й інтенсивної терапії Запорізького державного медичного ун-ту. Член Асоціації анестезіологів України і Президії Асоціації лікарів інтенсивної терапії і анестезіології в Запорізькій обл. (з 1992). Сфера наукових досліджень – анестезіолого-реанімаційна допомога при критичних станах. Автор 83 публікацій, монографії «Восстанавление биоустойчивости при сепсисе» (2004), чотирьох навчальних посібників, має два патенти на винаходи.