Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачі освіти ФСУ великого значення надають неформальній освіті

Здобувачі освіти ФСУ великого значення надають неформальній освіті

Здобувачі освіти ФСУ великого значення надають неформальній освіті
24.05.2022 14:00 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління освітній процес неформальна освіта

Студенти факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) добре розуміють цінність формальної та неформальної освіти. Вони прагнуть до постійного розвитку та самоосвіти.

Вагомою підтримкою в цьому для них стали освітні платформи «Prometheus» і «Coursera», на яких розміщені сучасні й інформативні онлайн-курси. «Ми пишаємось нашими студентами, тому що вони розуміють, що в складних умовах сучасних українських реалій необхідно постійно оновлювати багаж знань у рамках своїх спеціальностей», – зазначають науково-педагогічні працівники ФСУ. Вони додають, що переконані: здобувачі освіти, завершивши навчання, стануть справжніми фахівцями в обраній галузі та зроблять помітний внесок у відбудову й розвиток України після Перемоги.
Особливо викладачі відзначають успіхи в неформальній освіті таких студентів: Владислав Буренков, Олег Наконечний, Карина Кудря та Катерина Науменко. На думку представників факультету соціології та управління, таким чином активні студенти торують свій шлях до майбутнього професійного успіху.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини