Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Роботу студентки кафедри дизайну відібрали для експозиції у Bienal de Diseño de Perú

Роботу студентки кафедри дизайну відібрали для експозиції у Bienal de Diseño de Perú

Роботу студентки кафедри дизайну відібрали для експозиції у Bienal de Diseño de Perú
25.05.2022 13:45 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну перемога студентські творчі роботи Bienal de Diseño de Perú

Дизайн як дисципліна присутній у всіх галузях. Особливо до цього привертають увагу різні міжнародні конкурси та бієнале. Участь студентів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в міжнародних конкурсах і бієнале сприяє обміну інформацією, точками зору та дослідженням між установами, компаніями, професіоналами та майбутніми професіоналами дизайну. Студентка 2 курсу освітньо-професійної програми «Графічний дизайн» Єва Трусова під керівництво старшої викладачки кафедри дизайну Вероніки Сілогаєвої брала участь у Bienal de Diseño de Perú.

Конкурс проходив у 2 етапи. Спочатку в першому етапі було 65 980 заявників із різних куточків світу з 95 972 роботами в десяти категоріях. Серед них журі вибрало 465 робіт. Проєкт Єви «Берегиня/Bereginya» відібрали та експонували на підсумковій виставці. Розмір картини 35*45 см., техніка – олійні фарби, основа – полотно на підрамнику. Про свою роботу авторка розповідає так: «Основною ідеєю мого постеру став образ матері, яка оберігає своє ненароджене немовля, це – вірний символ здорового світу. Краса природи надихає мене. І більшість моїх робот – це пейзажі, але Берегиня інакша. На цю роботу мене надихнула екологічна проблема. Зараз наш світ потерпає від незліченої кількості різних відходів і сміття, яке заважає людям вільно дихати. На мою думку, вагітна жінка є найбільш влучним символом захисту. Як будь-яка майбутня мати, вона молить Бога за свою дитину й готова на будь-що заради її/його безпеки. В українській мові ми маємо гарне слово для такої жінки – “Берегиня”. Ось чому це назва мого твору».
Варто зазначити, що Бієнале проводить організація LA BIENNAL, створена для просування індустрії дизайну загалом. Вона – перша у своєму роді в Америці та одна з перших у світі. Бієнале відбувається в Перу, країні інків. Діяльність організації різноманітна й пов'язана з виставками, нагородженнями, парадами, форумами, з досягненнями економічного, соціального та культурного покращення та сталого розвитку суспільства. Бієнале прагне визначити, визнати та показати найбільш актуальні дизайнерські роботи в різних галузях діяльності. Вони повинні бути прикладом передової практики, творчості, інновацій, соціального та культурного внеску. Представники кафедри дизайну привітали Єву Трусову та її керівницю Вероніку Сілогаєву.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини