Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ІННІ ім. Ю.М. Потебні отримала диплом І ступеня наукового конкурсу

Студентка ІННІ ім. Ю.М. Потебні отримала диплом І ступеня наукового конкурсу

Високий рівень підготовки студентів інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) постійно підтверджується їхніми перемогами в конкурсах й олімпіадах різного рівня. Нещодавно в Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт, в якому успішну участь взяла другокурсниця кафедри прикладної екології та охорони праці ІННІ ім. Ю.М. Потебні. Дана Морозова (наукова керівниця – заступницю директора інституту з наукової роботи Каріну Бєлоконь). Студентка здобула Диплом І ступеня з напряму «Екологічна безпека».

Престижний Міжнародний конкурс студентських наукових робіт, засновником і організатором якого є Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, проводиться вже п’ять років поспіль. Ці наукові змагання відбуваються за 11 спеціальностями, серед яких – 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 263 «Цивільна безпека» та інші. Цього року учасники конкурсу – це 641 студент з Англії, Австрії, Албанії, Болгарії, Грузії, Естонії, Іспанії, Ізраїлю, Італії, Індії, Казахстану, Китаю, Литви, Латвії, Марокко, Малайзії, Нідерландів, Німеччини, Пакистану, Польщі, Словенії, Сербії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Франції, Чехії та України із 141 закладу вищої освіти (73 українських ЗВО та 68 іноземних). Конкурс проводився у два тури. На початку червня у форматі відеоконференції на платформі Zoom відбувся його фінальний етап. До участі в ньому запросили лише 100 учасників з України, Грузії, Казахстану та країн Європи. Галузева комісія на підставі рейтингу за результатами подвійного сліпого рецензування обрала роботи, автори яких визнані переможцями Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія» (за напрямами: еколого-біологічні проблеми; екологічна безпека; економіка природокористування; альтернативні джерела енергії). Серед них – команда інженерного навчально-наукового інституту – єдина, яка представляла на престижному науковому форумі наше Запоріжжя. Молоді науковці, а це – студентка Дана Морозова, а також студент Ліцею Святої Марти Шаванської (Франція) Ігор Ульяшин – працювали над темою «Оцінка ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря зваженими частками пилу».
Представники інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні привітали переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт і побажали їм втілення в життя всіх амбітних планів і нових перемог, а їхній керівниці, доцентці Каріні Бєлоконь – нових успіхів на науковій та освітянській ниві.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: