Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: фахівчиня туристичної галузі, вихованка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Вікторія Наздравецька

16.06.2022 15:23 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь про навчання у виші та професійний розвиток від вихованки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, випускниці магістратури за спеціальністю «туризм» 2021 року Вікторії Наздравецької.

Ось що розповідає сама Вікторія:
- 2016 рік став переломним у моєму житті, адже в цей час я зробила перші кроки в доросле життя. Одним зі складних рішень став вибір майбутньої спеціальності, адже в мене не було мрії з дитинства стати вчителем чи лікарем. Визначитися було не так складно, тож прогортавши список спеціальностей, зваживши всі «за» та «проти» я обрала «Туризм» у Запорізькому національному університеті. Іспити, вступ, 1 вересня, знайомство з кафедрою, факультетом й університетом пролетіли як одна мить. Під час навчання до нас приїжджали багато представників закордонних компаній із різними пропозиціями щодо варіантів проходження практики. Саме тоді, без довгих роздумів, я вирішила пройти практику в компанії «Peninsula Tours»/«Join Up» у сонячній Туреччині.
Можливість заробити та подорожувати одночасно, знайомство з різними людьми з різних куточків світу, а ще – змога перебороти всі свої страхи, пожити в зовсім іншій країні, що досить-таки нелегко, – усе це було прекрасним початком моєї роботи в галузі туризму. Крім того, це сприяло вивченню іноземних мов, адже коли їхала на практику, я навіть не знала, як привітатися турецькою, а через пару років я вже вільно розмовляла нею. 6 місяців практики в Кемері на Анталійському узбережжі пролетіли непомітно. Робота була складною, але саме це й було «родзинкою», бо подолавши всі труднощі, я змогла набратися величезного досвіду в туристичній галузі. Я вдячна всьому колективу кафедри, адже саме вони підтримували нас під час навчання, допомагали й дали міцні знання, які ми можемо застосовувати в професійній діяльності.
У 2020 році, після початку пандемії, увесь світ почав жити за новими правилами, галузь туризму – не виняток. Для мене це збіглося із закінчення бакалаврату, вступом до магістратури та новими кроками в роботі. Саме тоді я почала працювати на ресепшені в туристичному торговому центрі м. Кемер і паралельно продовжила навчання в магістратурі, про що я зовсім не жалкую. У 2021 році мій шлях у Запорізькому національному університеті закінчився і, за весь цей час я ніколи не шкодувала про своє рішення щодо вибору спеціальності, адже завдяки цьому навчанню та практиці я змогла переїхати в іншу країну, створити сім'ю та працювати в бажаній галузі, отримуючи гарний заробіток!
Обирай Запорізький! Найкращий! Твій!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: