Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ГРИЦАЙ Володимир Петрович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ГРИЦАЙ Володимир Петрович

(28.12.1947, м. Запоріжжя) – професор (2003). У 1972 закінчив Запорізький філіал Дніпропетровського металургійного ін-ту. З 1975 – молодший науковий співробітник, асистент, з 1977 – доцент кафедри металургії кольорових металів Запорізького індустріального ін-ту. Кандидат технічних наук (1977). З 2003 – декан механіко-технологічного факультету Запорізької державної інженерної академії. Сфера наукових досліджень – металургія важких металів, композиційні матеріали. Автор понад 190 наукових публікацій, підручника «Металургія кольорових металів», трьох навчальних посібників, 22 авторських свідоцтв та патентів.