Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті відбувся День відкритих дверей

На біологічному факультеті відбувся День відкритих дверей

23.06.2022 15:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштуванн день відкритих дверей

Двадцять другого червня в online-форматі організували зустріч абітурієнтів з адміністрацією та викладачами біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). На заході були присутні: декан факультету Людмила Омельянчик; заступник декана з профорієнтаційної роботи, модератор заходу В\Валерій Горбань; завідувач кафедри хімії Олександр Бражко; завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський; завідувач кафедри генетики та рослинних ресурсів Віктор Лях; завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Валерій Домніч; професорка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Оксана Кущ; доцентка цієї ж кафедри Наталія Новосад та інші.

Привітавши гостей, Людмила Омельянчик зазначила, що цьогоріч біологічному факультету виповнюється 35 років. Це – факультет зі славетними традиціями, талановитими випускниками і дуже талановиті професорсько-викладацькі працівники. Сьогодні він об’єднує 5 кафедр. Це – кафедра хімії; кафедра загальної та прикладної екології і зоології; кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини; кафедра генетики та рослинних ресурсів; кафедра біології лісу, мисливствознавства та іхтіології. На їхній базі навчаються студенти за сімома освітніми програмами на рівні бакалавр і за шістьома – на рівні магістр. Сьогоднішнім абітурієнтам – майбутнім бакалаврам – запропонували отримати освіту за такими спеціальностями та освітніми програмами, як: 014 «Середня освіта» («Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)»); 091 «Біологія» («Біологія», «Генетика», «Фізіологія, імунологія та біохімія»); 101 «Екологія» («Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»); 102 «Хімія»; 205 «Лісове господарство» («Мисливське господарство та рослинні ресурси»). А майбутнім магістрам – 014 «Середня освіта» («Середня освіта (Природничі науки)»); 091 «Біологія» («Біологія», «Генетика); 101 «Екологія» («Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»); 102 «Хімія»; 205 «Лісове господарство» («Мисливське господарство»). Детальна інформація – за лінком:
Молодь, яка завітала на День відкритих дверей, дізналася, що кожний, хто обере для себе біологічний факультет, усе життя з теплотою згадуватиме свої студентські роки. Адже навчаючись тут, вони не лише отримають необхідні знання та навички, відвідуючи цікаві лекції та практичні заняття, а й спробують свої сили під час практик. Дуже насиченим і цікавим є й позанавчальне життя студентів, бо вони беруть участь у різноманітних конкурсах, конференціях, олімпіадах і просто весело проводять вільний час. Отримавши диплом, вони відчуватимуть себе справжніми професіоналами, перед якими відкривається цілий світ, адже випускники біологічного факультету завжди затребувані на ринку праці. У зв’язку з тим, що подання документів уже не за горами, значну увагу приділили й питанню вступу до Запорізького національного університету. Гості дізналися про перелік необхідних для цього документів; про те, як написати мотиваційного листа; про строки вступної кампанії тощо. Не залишилися поза увагою й питання вартості навчання, а також можливості навчатися за державним замовленням.