Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 1 липня стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників-2022

1 липня стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників-2022

1 липня стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників-2022
01.07.2022 14:54 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University приймальна комісія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступна кампанія реєстрація електронного кабінету вступника творчі конкурси

Першого липня розпочався черговий важливий етап вступної кампанії 2022 року. Про це абітурієнтам нагадують представники приймальної комісії та відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Першого липня – початок реєстрації електронних кабінетів вступників і завантаження необхідних документів для тих, хто вступає на 1 курс бакалаврату на денну та заочну форму навчання. А також – для тих, хто вступатиме на 1 курс зі скороченим терміном навчання чи на 2-3 курс. Нагадаємо, що початок прийому заяв і документів – із 29 липня.
Більше про етапи вступної кампанії – за лінком: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk
З інструкцією з реєстрації електронного кабінету вступника можна ознайомитися за лінком: https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/instrukciyi-shodo-roboti-z-sistemoyu-podannya-zayav-v-elektronnij-formi-reyestraciya-elektronnogo-kabinetu
При виникненні будь-яких запитань чи потреби в практичній допомозі абітурієнти можуть звернутися до приймальної комісії ЗНУ за адресою: вул. Жуковського, 66-Б, каб. 115 чи за такими номерами телефонів: 066 570 8552, 068 119 9362, 093 710 2917, або написавши на офіційну електронну пошту приймальної комісії ЗНУ:
pk.znu.ua@gmail.com
чи залишити своє запитання на офіційному сайті приймальної комісії за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4505.ukr.html
Також нагадаємо, що в ЗНУ з 01 по 18 липня тривають творчі конкурси для осіб, що претендують на вступ на місця держзамовлення.
Необхідна інформація – за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4496.ukr.html

Більше інформації щодо вступної кампанії можна отримати, звернувшись до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини