Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ висловлюють щирі співчуття родині науковця, філософа, митця Володимира Манжури з приводу його смерті

01.07.2022 12:00 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління некролог

Спільнота Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) поділяє глибоку скорботу та висловлює щире співчуття близьким, рідним і друзям знаного науковця, мудрого педагога й наставника, філософа, музиканта, поета Володимира Івановича Манжури з приводу його смерті.

Життя Володимира Івановича довгі роки було нерозривно пов’язане з викладанням у ЗНУ, з невтомними науковими пошуками, зі спілкуванням із багатьма поколіннями студентів, які із захопленням слухали його лекції з філософії. Багато випускників, завершивши навчання в університеті, згадують ці заняття з почуттям глибокої вдячності, адже саме вони сприяли формуванню їхнього світогляду й характеру. Для колег Володимир Манжура завжди був людиною неосяжної любові, честі й порядності, взірцем для наслідування, мудрим товаришем і порадником. Саме таким він залишиться в пам’яті всіх, хто його знав. Ми пам’ятатимемо про нього з почуттям глибокого суму через непоправну втрату та водночас із вдячністю до долі, яка подарувала можливість спілкування з видатним науковцем і прекрасною людиною. Його ім’я завжди зберігатиметься в наших серцях.
Світла пам'ять.
2 липня о 12 годині прощання відбудеться за адресою: вул. Штурмова, 9, 6 під’їзд. Зупинка транспорту – «Правий берег». Поховання на кладовищі Святого Миколая о 13.30.