Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ абітурієнтам розповіли, як успішно подолати всі етапи вступу-2022

В ІННІ абітурієнтам розповіли, як успішно подолати всі етапи вступу-2022

В ІННІ абітурієнтам розповіли, як успішно подолати всі етапи вступу-2022
05.07.2022 11:33 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування день відкритих дверей профорієнтаційна діяльність вступ-2022

Днями в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували День відкритих дверей. До онлайн-заходу приєдналися випускники шкіл, старшокласники та їхні батьки. Вони дізналися про оновлені правила вступу до закладу вищої освіти у 2022 році та про спеціальності й освітні програми вишу.

На початку зустрічі модератор – заступник директора інституту з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев – привітав присутніх. Він надав слово директорці ІННІ ім. Ю.М. Потебні Наталі Метеленко. У своєму виступі Наталя Георгіївна наголосила, що керівництво інституту постійно й активно співпрацює з колегами – університетами-партнерами в дружній країні – Польщі. «Ми вже формуємо групу студентів, які з 1 жовтня братимуть участь у програмі академічної мобільності, – зазначила вона. – Учасники програми паралельно навчатимуться і в нашому інституті, і, наприклад, в Ченстоховській політехніці. Це стосується абсолютно всіх інженерних спеціальностей вишу та навіть деяких економічних». Директорка підкреслила, що першокурсники ІННІ вже під час весняного семестру братимуть участь у стажуванні в закладах вищої освіти в Польщі. Висвітлила Наталя Георгіївна й перспективи впровадження програм подвійного навчання та подвійних дипломів на інженерних спеціальностях на рівні магістратури.
Владислав Румянцев запросив до спілкування з учасниками Дня відкритих дверей представників чотирьох головних напрямів інституту: «Металургія та екологія», «Будівництво», «Енергетика» й «Економіка». Абітурієнтам запропонували отримати освіту за такими спеціальностями й освітніми програмами, як 136 «Металургія» (освітні програми «Металургія», «Обробка металів тиском»), 183 «Технології захисту навколишнього середовища» (освітня програма «Технології захисту навколишнього середовища»); 263 «Цивільна безпека» (освітня програма «Охорона праці»); 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (освітня програма «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»); 133 «Галузеве машинобудування» (освітня програма «Галузеве машинобудування»); 191 «Архітектура та містобудування» (освітня програма «Архітектура та містобудування»); 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (освітні програми «Промислове і цивільне будівництво», «Міське будівництво та господарство», «Міські інженерні мережі»); 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»); 153 «Мікро- та наносистемна техніка» (освітня програма «Мікро- та наносистемна техніка»); 171 «Електроніка» (освітня програма «Електроніка»); 121 «Інженерія програмного забезпечення» (освітня програма «Програмне забезпечення систем»); 071 «Облік і оподаткування» (освітня програма «Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством»); 144 «Теплоенергетика» (освітня програма «Теплоенергетика»); 145 «Гідроенергетика» (освітня програма «Гідроенергетика»); 051 «Економіка» (освітня програма «Інформаційна економіка»), 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (освітня програма «Фінанси держави та підприємницьких структур»); 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітня програма «Економіка підприємства»); 281 «Публічне управління та адміністрування» (освітня програма «Державне управління»); 073 «Менеджмент» (освітня програма «Промисловий менеджмент»). Детальна інформація про них розміщена за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/4743
Основну увагу присутніх організатори заходу сконцентрували на особливостях та новаціях вступу-2022. Перед його учасниками виступив заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ Микола Світанько. Як зазначив Микола Вікторович, уся робота приймальної комісії спрямована на те, щоб полегшити вступникам реєстрацію електронних кабінетів, подання заяв, та на вирішення інших проблем і питань, які можуть виникнути у зв’язку з дією воєнного стану в України. Доповідач акцентував увагу присутніх на деяких нюансах вступу, зокрема на реєстрації електронних кабінетів. Він порадив уважно ознайомитись з інструкцією щодо їхнього створення, подання заяв, збереження паролів і логінів тощо. Також спікер запевнив абітурієнтів, що не треба поспішати подавати заяви в перші дні старту вступної кампанії, адже можливе перевантаження мережі, однак не можна тягнути з реєстрацією до останнього дня. А ще, упевнений Микола Вікторович, електронний кабінет краще та надійніше працює на комп’ютері, а не на смартфоні. Далі Микола Світанько провів для вступників віртуальну екскурсію сайтом: https://vstup.edbo.gov.ua
Він звернув увагу вступників на основні моменти успішного написання мотиваційного листа. Доповідач нагадав, що це – дуже важливий складник вступної кампанії, адже під час рейтингування при збігові всіх показників саме мотиваційний лист може відіграти головну роль для вдалого вступу до вподобаного вишу.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини