Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні урочисто вручили дипломи 315 бакалаврам

В ІННІ ім. Ю. Потебні урочисто вручили дипломи 315 бакалаврам

08.07.2022 09:17 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю Потебні свято вручення дипломів бакалаврам

Шостого липня 2022 року в конференц-залі інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні на церемонію вручення дипломів зібралися представники керівництва ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) й інституту, завідувачі кафедр, викладачі та студенти, а також – винуватці свята: випускники та їхні батьки. Цього літа інститут випустив 315 бакалаврів, серед яких 13 отримали «червоні дипломи» та подяки від керівництва за активну участь у громадському житті alma-mater.

Привітав випускників-бакалаврів з цією знаковою подією проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах. У своєму виступі Віктор Аркадійович наголосив на актуальності та важливості інженерних спеціальностей, їхньої затребуваності, особливо в складних умовах сьогодення для відбудови держави. Він окреслив перспективи та можливості, які відкриваються перед тими, хто навчався в магістратурі, не тільки в Україні, а й у Польщі, Чехії та інших країнах Європи.
Ведуча заходу – заступниця директорки ІННІ ім. Ю. Потебні з виховної роботи Тетяна Сайкова – надала слово директорці інституту Наталі Метеленко. У своїй урочистій промові Наталя Георгіївна подякувала випускникам за їхнє сумлінне ставлення до навчання, зазначивши, що попри всі труднощі воєнного часу у виші успішно завершили навчальний рік. Спікерка висловила сподівання, що це свято – не прощання з випускниками. Адже вони можуть повернутися до рідного закладу вищої освіти, вступивши до магістратури. Директорка стисло ознайомила присутніх із тими змінами та перспективами, які відкриються перед ними у зв’язку з реорганізацією кафедр інституту. Заступник директорки ІННІ ім. Ю. Потебні з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев також привітав випускників із завершенням першого етапу їхньої освіти та закликав продовжити навчання в магістратурі ІННІ. Під час промови Владислав Ростиславович наголосив на автентичності інституту. Він також нагадав присутнім про деякі нюанси вступної кампанії до магістратури, серед яких – можливість вступу на міста державного замовлення на технічні спеціальності, навчання за заочною формою та ін.
Кульмінацією свята стало вручення дипломів, грамот і квітів бакалаврам-відмінникам-2022. Цю почесну місію виконали директорка ІННІ Наталя Метеленко та її заступник із профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев. Урочиста церемонія відбулася під звуки фанфар, а роль sound-дизайнера успішно виконав другокурсник кафедри промислового та цивільного будівництва Іван Шурліков за технічної підтримки старшого лаборанта кафедри мікроелектронних і електронних інформаційних систем Олександра Посунька. Зі словами подяки до наставників звернувся випускник-відмінник спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Євгеній Меліхов: «Любі викладачі! Роки нашого навчання пов’язані з великою кількістю різноманітних подій, які ми будемо пам’ятати впродовж усього життя: це – перший іспит, перша курсова, перша практика. На жаль, було й багато важких викликів на рівні країни, які неможливо було передбачити. Але, незважаючи на ці складні ситуації, наші викладачі змогли подолати перепони й професійно виконати своє покликання: вони підготували та випустили кваліфікованих фахівців. Від усього серця дякуємо вам за здобуті знання, за те, що ви ніколи не шкодували своїх сил, часу та терпіння. Бажаємо вам довгих років успішного викладання, міцного здоров’я та кмітливих і розумних студентів». Наприкінці заходу випускникам нагадали, що науково-педагогічні працівники не прощаються з ними, а чекають на сьогоднішніх бакалаврів уже як на магістрантів у їхній alma-mater – в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні.

Переглянути фотографії з вручення дипломів бакалаврів можна за лінком:

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: