Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: фахівчиня в туристичній галузі, вихованка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Дар’я Яременко

14.07.2022 14:55 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація важливого профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь вихованки спеціальності «Туризм», минулорічної випускниці бакалаврату, яка на сьогодні навчається в магістратурі, Дар’ї Яременко. На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму її характеризують як талановиту й цікаву особистість, відповідальну й сумлінну відмінницю. А ось що говорить про роки навчання у виші та перші кроки на шляху до побудови кар’єри сама студентка:

- Привіт! Мене звати Дар'я. Я – студентка магістратури за спеціальністю «Управління в туризмі та гостинності». Я вступила до ЗНУ, обравши спеціальність «Туризм», ще у 2017 році. Навчанням у бакалавраті я дуже задоволена. На факультеті – професійні викладачі, у нас були цікаві предмети, а в мене – класні одногрупники. Також важливою для мене стала можливість розвиватися в обраному напрямку: я багато разів брала участь у культурних заходах і наукових конференціях, писала тези та статті до міжнародних збірників.
Однак найкращі спогади для мене пов’язані зі стажування в Туреччині. Мені пощастило потрапити на практику до прекрасного п’ятизіркового готелю «Orange County» на березі Аланії. Там я працювала дитячим аніматором й отримала свій перший професійний досвід. Я познайомилась із різними людьми та культурами, покращила знання мов, розвивала навички комунікації при спілкуванні з гостями. І, звичайно, на власні очі побачила, як працює готель із середини та зрозуміла, що необхідно для того, аби стати професіоналом. Цей практичний досвід – безцінний. Тому без вагань після отримання «червоного» диплома бакалавра я вирішила вступити до магістратури. Навчання тут для мене – цікаве та необхідне для побудови професійної кар'єри. Я продовжую старанно вчитися, аби з часом стати в готельно-ресторанній справі справжньою гуру.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: