Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ висловлює свою підтримку колегам і студентам із Миколаєва

ЗНУ висловлює свою підтримку колегам і студентам із Миколаєва

15.07.2022 16:22 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University війна співчуття

Керівництво Запорізького національного університету, вся його освітянська спільнота в цей трагічний день звертаються до колег і студентів із Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Миколаївського національного університету імені В.Сухомлинського зі словами щирого співчуття та підтримки.

Ми поділяємо ваше глибоке горе й обурення з приводу чергового терористичного акту російської федерації, злочинні представники якої систематично завдають нищівні удари по провідних закладах української освіти. Спільно з вами відчуваємо страшний гнів через знищення університетських будівель, через спроби країни-терориста позбавити українську молодь можливості отримувати якісну вищу освіту, через байдужість російської федерації до людського горя та її зневагу до людських життів. На превеликий жаль, події останнього часу довели, що всі українці знаходяться під прицілом ворожої армії, однак ворог намагається не просто знищити наш народ фізично. Його мета – позбавити нас самоідентифікації, культури й науки, унеможливити подальше існування України. Саме цим пояснюється руйнування закладів вищої освіти в багатьох українських містах.
І саме перед лицем страшної загрози всі українці мають об’єднатися між собою, аби дати ворогу гідну відсіч і спільними зусиллями наближати Перемогу. Запорізький національний університет звертається до своїх миколаївських колег, аби засвідчити, що ми високо цінуємо їхні здобутки на науково-освітянській ниві. Представники ЗНУ від усього серця пропонують освітянам із Миколаєва свою підтримку й усебічну допомогу. Вони прагнуть допомогти науково-педагогічним працівникам і здобувачам освіти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Миколаївського національного університету імені В.Сухомлинського перебути ці важкі часи та, попри всі страхіття воєнного сьогодення, продовжувати в майбутньому виконувати важливу місію – підготовку висококваліфікованих фахівців, необхідних нашій державі для Перемоги та подальшої її відбудови як сильної незалежної країни європейського напрямку розвитку.
Усі, хто на сьогодні потребує підтримки, можуть розраховувати на допомогу Запорізького національного університету, який уже має досвід дієвої співпраці із вишами, що втратили свою матеріально-технічну базу та змушені були виїхати з тимчасово окупованих територій.
Разом – до Перемоги!