Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, фахівець у галузі міжнародної економіки Ольга Підопригора

19.07.2022 14:10 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь вихованки економічного факультету, менеджерки ланцюга поставок у скандинавській компанії Ольги Підопригори.

Пані Ольга розповіла про студентські роки та свій професійний шлях:
- У 2012 році я вступила до університету, а у 2018 році захистила магістерську роботу з відзнакою. Коли обирала спеціальність, для мене було важливим мати змогу застосувати свої знання з математики й англійської. Тому саме освітня програма «Міжнародна економіка» здалась мені ідеальним варіантом. Незважаючи на те, що під час вступної кампанії набрала достатню кількість балів для навчання у вишах Києва та Харкова, я бажала залишитись у рідному місті, і це було правильне рішення. У період глобалізації, стирання кордонів бізнесу, саме знання міжнародної економіки має велике значення. Тому дякую викладачам економічного факультету, лекції та практичні заняття яких завжди були змістовними й актуальними. Це не були розповіді за підручниками, ні. Саме завдяки тому, що інформація була свіжа та практично орієнтована, викладачам вдалося зацікавити нас навчанням. Знання, які я здобула в студентські роки, допомогли мені в теперішній професії. Я працюю в галузі логістики, на скандинавську компанію вже 4 роки. І зараз на практиці розбираюся з усіма документами, із якими нас ознайомили при вивченні курсів «Міжнародний бізнес» й «Основи зовнішньоекономічної діяльності підприємства».
Допомогло мені під час побудови кар’єри й те, що в університеті було багато практики з англійської мови. Завдяки цьому, я зараз спілкуюся з клієнтами з Азії чи США, країн ЄС. Після того, як Україні надали статус кандидата на членство в Європейському Союзі, знання міжнародної економіки набуває ще більшої актуальності. Я вдячна всім викладачам свого факультету за їхні безцінні знання, за людяність та за цікаві навчальні предмети. Усім студентам бажаю, щоб отримані під час здобуття освіти знання й навички принесли їм велику користь у майбутній роботі.

Кафедра міжнародної економіки,
природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: