Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний фаховий коледж запрошує абітурієнтів отримати актуальні професії

11.08.2022 11:09 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький фаховий металургійний коледж вступна кампанія-2022 прийом заяв і документів профорієнтаційна діяльність

У структурі промислового виробництва Запорізької області найбільш питому вагу має металургійний комплекс. Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)» – це перша ланка в системі освіти, саме тут відбувається підготовка фахових молодших бакалаврів для металургійної галузі. Зацікавленість молоді в отриманні якісної освіти у вказаній галузі засвідчують результати нещодавно завершеного важливого етапу вступної кампанії – прийому заяв і документів від вступників на базі неповної середньої освіти на бюджетну форму навчання.

Абітурієнтів приваблює той факт, що випускники коледжу затребувані не лише на металургійних підприємствах, а й у різних галузях промисловості на сучасному ринку праці. Вони – конкурентноспроможні високопрофесійні фахівці зі спеціальностей, які дуже актуальні в наш час. Адже після Перемоги українського народу для відбудови держави знадобляться металурги, механіки, електрики і представники транспортної галузі. Під час прийому заяв і документів члени відбіркової комісії з приємністю дізналися, що багато абітурієнтів прагне вступити до коледжу завдяки рекомендаціям його випускників. Цей факт вкотре доводить, що технічна освіта – затребувана й престижна на сьогодні. Варто відзначити, що серед абітурієнтів цього року були внутрішньо переміщені особи, які змогли вчасно подати документи та стати частиною дружної студентської родини коледжу. Однак, зважаючи на всі труднощі воєнного стану, керівництво фахового коледжу ухвалило рішення подовжити термін прийому документів до 20 вересня для випускників 9 класів, які перебувають на окупованих територіях. Окрім того, вступна співбесіда з української мови та математики для цієї категорії абітурієнтів відбудеться онлайн.
Звертаємо увагу, що Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ продовжує набір абітурієнтів на базі повної загальної освіти на бюджет. До переваг навчання в цьому закладі фахової передвищої освіти варто віднести стипендіальне забезпечення, проходження оплачуваної практики на робочих штатних місцях, гарантоване працевлаштування, а також – можливість продовжити навчання в закладах вищої освіти за скороченим терміном. Заяви та документи від вступників, які не мають результатів проходження ЗНО та вступатимуть за наслідками співбесіди, приймаються до 5 серпня, у тих, які вступають за результатами ЗНО, – до 31 серпня. Студенти, які вступили до коледжу на базі повної середньої освіти (11 класів) розпочинають навчання відразу на другому курсі. Підвищити свій професійний рівень, навчаючись у коледжі, можуть і кваліфіковані робітники, для яких прийом документів триває з 7 липня до 5 серпня. Здобувачі освіти на базі кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» навчатимуться в закладі фахової передвищої освіти на бюджетній формі навчання на заочному відділенні. Із 14 липня по 15 листопада до коледжу також можуть подавати заяви охочі вступити на заочну форму навчання.
Варто відзначити, що основну рекламу закладу створюють саме здобувачі освіти та випускники. Вдячні відгуки роботодавців, бажання батьків привести своїх дітей саме до цього коледжу, тісна співпраця з підприємствами міста, високий професіоналізм його випускників – усе це свідчить про те, що технічна освіта була, є та буде запорукою успіху й стабільності. Представники коледжу продовжують тісно спілкуватися з випускниками, які обіймають високі посади на підприємствах міста, а також допомагають своїм колишнім викладачам у проведенні профорієнтаційних зустрічей із молоддю.
Викладачі Запорізького металургійного фахового коледжу звертаються до абітурієнтів із такими теплими словами:
- Студенти – це наша гордість, оскільки всі вони мають активну громадянську позицію, займаються волонтерством, а випускники на сьогодні перебувають у лавах ЗСУ. Тож ласкаво просимо до нашого коледжу. Зробіть правильний вибір – подбайте про своє майбутнє вже сьогодні!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: