Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка спеціальності «Туризм», фахівчиня галузі готельно-ресторанного бізнесу Олена Жукова

25.07.2022 11:07 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь вихованки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Олени Жукової про її найяскравіші спогади зі студентських років й успіхи на шляху до мети – побудови кар’єри в готельно-ресторанній галузі.

Ось що розповідає Олена:
- Я завжди знала, що буду навчатися за фахом, пов’язаним із галуззю обслуговування. Адже мої батьки мають схожий бізнес у м. Бердянську, і я у вільний час допомагала їм. Саме цей досвід посприяв у виборі спеціальності для здобуття вищої освіти. За час навчання в ЗНУ, у рамках проходження практик, я відвідала Закарпаття, Болгарію та Туреччину, де працювала й вдосконалювала свої навички. На першому курсі я вже працювала в ресторані «Sun Rise» у Дубовому гаю м. Запоріжжя, де обслуговувала банкети. Набираючись досвіду за роки навчання, я розвивалась у сімейному бізнесі, використовуючи здобуті в університеті знання. Після практики, що проходила на Закарпатті, я почала працювати в мережі готелів «Reikartz» на ресепшені. Це був мій перший досвід роботи в готелі. Попрацювавши так два роки, я зрозуміла, що хочу рухатися далі.
На сьогодні я перебуваю в Празі. Тут я працюю в готелі «Barcelo», що входить до мережі, відомої в усьому світі. Це – п’ятизірковий готель «Occidental Praha Five». Починала свою роботу тут зі служби хаузкіпінг, а зараз я вже працюю в ресторані та в лобі барі. Надалі можна стати менеджером ресторану. Але для мене це лише початок, бо я хочу попрацювати в мережі «Hilton». Далі – більше. Моє життєве гасло: «Не зупинятися на досягнутому та рухатись далі».
Я рада, що навчалася в Запорізькому Найкращому Університеті, там я познайомилася з багатьма людьми та здобула важливий досвід. Дуже вдячна всім науково-педагогічним працівникам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи за знання, розуміння та підтримку студентів!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: