Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нова перемога Запорізького національного університету на шляху євроінтеграції: виш виграв черговий грант

05.08.2022 15:08 Все Головні новини Запорізький національний університет ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University проєкти за програмою Erasmus напрямку Жан Моне та КА2)

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) виграв черговий грант у розмірі 30 тис євро за програмою Еразмус+ напряму Жан Моне "European practices of social entrepreneurship: sustainability, inclusion and creativity" ("Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність").

Координатором цього проєкту стала Анна Василівна Переверзева - докторка економічних наук, доцентка, професорка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму. Переверзєва А.В. у 2019 році захистила докторську дисертацію на тему: «Комплексний розвиток людських ресурсів об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації: регіональний вимір». Учасники проєкту – Володимир Петрович Волков (професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту, доктор технічних наук), Наталя Сергіївна Венгерська (кандидатка економічних наук, доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму економічного факультету), Аліна Олександрівна Осаул (старша викладачка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму економічного факультету), Ірина Миколаївна Бакаленко (кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри української літератури філологічного факультету ЗНУ), Ольга Ротко (аспірантка ЗНУ), Євгеній Костянтиновий Мержинський (кандидат економічних наук, доцент кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів економічного факультету).
Стратегічною метою проєкту є розвиток і популяризація моделей соціального підприємництва, підвищення рівня зайнятості в Україні шляхом використання найкращих європейських практик співпраці соціальної економіки та традиційних форм підприємств на основі синергії стійкості, інклюзії та креативності шляхом поширення серед студентів, молоді, представників науки, державних і громадських установ. Анна Василівна Переверзева відзначила: "Хочу подякувати членам команди за підтримку, віру та наполегливість. Саме завдяки спільним зусиллям і взаєморозумінню вдалося досягти результату. Вдячність керівництву університету за підтримку. Окрема подяка Олені Тупахіній за допомогу в підготовці проєктних заявок та в процесі їх реалізації".
Відтепер в університеті виконуватиметься 9 проєктів Еразмус (7 - напрямку Жан Моне і 2 - КА2).

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: