Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті започаткували новий профорієнтаційний проєкт «Дай п’ять, майбутній першокурснику»

На філологічному факультеті започаткували новий профорієнтаційний проєкт «Дай п’ять, майбутній першокурснику»

На філологічному факультеті започаткували новий профорієнтаційний проєкт «Дай п’ять, майбутній першокурснику»
12.08.2022 15:30 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Філологічний факультет ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University профорієнтаційний проєкт відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

На філологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) стартував новий профорієнтаційний проєкт «Дай п’ять, майбутній першокурснику». Його мета – мотиваційне звернення студентів філологічного факультету до цьогорічних вступників, майбутніх першокурсників. Серед учасників проєкту є як минулорічні першокурсники (тепер уже – другокурсники), так і студенти старших курсів.

Кожне мотиваційне звернення особливе, адже роздуми про навчання, неймовірних викладачів-наставників, різноманітні виховні заходи, найкращих друзів у кожного свої, але всіх їх об’єднує любов до рідного слова та літератури, до рідного факультету. І кожен студент пишається тим, що з гордістю може сказати: «Я навчаюсь на філологічному факультеті Запорізького найкращого університету!».
Особливо зворушливим стало звернення від Оксани Якобчук, випускниці бакалаврату, яка буде продовжувати навчання в магістратурі філологічного факультету: «Цього року я отримала диплом бакалавра в Запорізькому національному університеті, але моєю метою є диплом магістра. І на цьому я не зупиняюсь. Чому свого часу я обрала університет у Запоріжжі? Тому що вчасно дослухалась порад своїх колег і друзів. І жодного разу про це не пошкодувала. Якими були мої п’ять років навчання? Це були роки, сповнені наполегливої праці, нових знань, цікавих зустрічей та знайомств, спілкуванням із досвідченими викладачами. Що для себе я отримала, навчаючись в університеті? З чим піду я у своє майбутнє? Що принесу на уроки своїм учням? Дуже багато цікавого матеріалу з української мови та літератури, якого не знайдеш у шкільних підручниках. Запорізький національний університет – це сучасний заклад, модерний заклад освіти, який крокує в ногу з часом. І саме тут я з легкістю освоїла нові платформи: Kahoot, Learning Apps, WordWall, Padlet – і дуже багато інших інноваційних технологій. Це все те, з чим я зараз працюю на уроці зі своїми дітьми. Це все те, що є актуальним для сучасних учнів. Моє побажання для тебе, майбутній студенте: запам’ятай, що мова – це генетичний код нації, і кому, як не нам, учителям української мови та літератури, нести це гасло в життя, передавати в спадок знання про нашу мову, літературу, культуру. Дай п’ять, майбутній першачок! Передаю тобі свою естафету».
Звернувся до цьогорічних вступників й Ілля Лук’яненко, який успішно поєднує навчання та роботу у «Книгарні Є»: «Привіт, абітурієнте! Не секрет, що професія філолога сьогодні надзвичайно важлива, адже вміння користуватися словом як рушійною зброєю просто необхідно кожному. А філологічний факультет Запорізького національного університету допоможе тобі стати справжнім професіоналом своєї справи. А по випуску з нього ти зможеш працювати в будь-якій галузі, пов’язаній з філологією. Наприклад, як я у книжковому раю (магазин «Книгарня Є»). Тож чекаю тебе в університеті. І дай «п’ять», першачок».
Мотиваційні звернення теперішніх вже другокурсників, які передають естафету цьогорічним першачкам, – це побажання та поради майбутнім першокурсникам: «безмежного потоку амбіцій, приємних знайомств, терпіння для подолання труднощів, везіння на кожній сесії, яскравих та насичених навчальних днів, високих балів у заліковці, сил для подолання нових висот». Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2022 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!
Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2022 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах. Сайт філологічного факультету:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments
Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221
Telegram: https://t.me/philologists_znu
Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини