Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали з ювілеєм фахівчиню Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Валентину Іванову

У ЗНУ привітали з ювілеєм фахівчиню Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Валентину Іванову

У ЗНУ привітали з ювілеєм фахівчиню Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Валентину Іванову
15.08.2022 09:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Навчальний корпус Інженерного навчально-наукового інституту імені Юрія Потебні ювілей збереження та утримання майна службові і навчальні приміщення

Чотирнадцятого серпня ювілей відсвяткувала досвідчена й дбайлива керівниця – комендантка навчального корпусу №11 Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валентина Іванова.

Валентина Іванівна у 1974 році закінчила запорізьку школу № 37, де здобула не лише міцні знання, а й навчилася відповідальному ставленню до доручених справ, умінню здобувати нові знання. Згодом – десять років після закінчення школи – Валентина Іванівна працювала оператором машинно-рахункового бюро відділу робочого постачання заводу «Запоріжсталь». А з 1978 по 2008 роки вже обіймала посаду бухгалтерки готелю «Театральний»; виховувала сина Андрія. А потім у її життя увійшла Запорізька державна інженерна академія – зараз це Інженерний навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університет.
І ось позаду в ювілярки вже понад 10 років роботи в цьому ЗВО. Величезна, багатомільйонна матеріальна відповідальність; збереження та утримання в належному стані наявного майна; організація своєчасного прибирання службових і навчальних приміщень; турбота про інвентар і предмети господарського обслуговування – далеко не вичерпний список покладених на коменданта обов’язків. Валентина Іванова сьогодні, після виходу з літньої відпустки, вже активно готується до підготовки аудиторного фонду до нового навчального року. Тож представники Запорізького національного університету щиро вітають її з ювілеєм! Бажають здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у всіх починаннях, виконання заповітних мрій, головна з яких, звичайно ж, настання миру на нашій землі. З ювілеєм!
Інженерний навчально-науковий інститут ім.Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини