Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ відбулися організаційні збори для першокурсників

У 2022 році в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вперше за багато років не організували урочистості з нагоди Дня знань: війна вносить свої корективи в звичне життя. Але представники закладу освіти не залишили без привітання своїх студентів, а особливо – тих, хто цього року вступив на перший курс. Із дотриманням усіх заходів безпеки 31 серпня в ЗГЕФК відбулися збори для першокурсників, яких зустрічали класні керівники, адміністрація коледжу й голова студентської ради.

Від імені адміністрації коледжу в своєму вітальному слові директор коледжу Віктор Черненко зазначив: «Любі першокурсники 2022 року! Вісімдесят п'ятий раз коледж зустрічає нове покоління студентів. Тільки тричі – у 1941, 1942 і 1943 роках – набір не здійснювався через військові дії в Україні. Тоді фашистська агресія не дозволила проводити навчання. Сьогодні в Україні знову війна, знову ми чуємо вибухи, на власні очі бачимо руйнування. Але, завдяки героїчним діям наших військових, згуртованості всього українського народу, ми змогли зібратися тут, щоб привітати вас із тим, що, попри всі труднощі, ви тепер – студенти. І нехай існує загроза провести цей день у сховищі через повітряну тривогу, ми віримо, що не за горами наша перемога: ще трохи – й Україна повернеться до мирного життя, а ми – до нормального навчання за партами».
«Українці – нація оптимістів! Якщо сьогодні наша країна в руїнах, ми віримо, – підкреслив Віктор Вячеславович, – що завтра саме ви – фахівці нового покоління – будете відбудовувати її. Країна розквітне та доведе, що вона – сучасна європейська держава. Ми спробуємо зробити все можливе, щоб отримана в коледжі освіта стала запорукою вашої стабільності в майбутньому. Війна скінчиться, і роботи вистачить усім. Навчайтеся! Прагніть до знань! А ми вам в цьому допоможемо! Ще раз вітаю з тим, що ви стали студентами, та дякую, що ви здійснили вибір на користь нашого коледжу!».
Після завершення офіційної частини заходу класні керівники запросили студентів перших курсів до аудиторій. Педагоги розповіли їм про те, як проходять дистанційні заняття в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ, надали всю необхідну інформацію про порядок і розклад online-занять для всіх курсів. А також порадили користуватися інформацією, яка оновлюється на офіційній сторінці коледжу й на його сторінці в соцмережі Фейсбук, і запросили приєднатися до занять, які, за традицією, розпочинаються першого дня осені.

Відокремлений структурний підрозділ
«Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: