Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ керівництво факультету журналістики організовує чимало інформаційних заходів під час адаптації до навчання

Дванадцятого вересня відбулася online-зустріч першокурсників і першокурсниць факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з адміністрацією факультету, наукової бібліотеки та лідерами/лідерками студентського самоврядування.

На початку заходу модератор, декан факультету журналістики Віктор Костюк привітав присутніх із початком освітнього процесу, що стартує за тиждень, 19 вересня. «Саме тоді, – наголосив Віктор Володимирович, – у нас відбудеться святкова зустріч, запланована на 13:00. Але в разі будь-яких змін інформацію вам нададуть додатково». Він зазначив також, що процес подання документів триває, але в п’ятницю приймальня комісія ЗНУ готує наказ про зарахування студентами/студентками першого курсу факультету журналістики для тих, хто подав необхідні документи, уклав контракти, здійснив оплату за навчання. Приділив велику увагу Віктор Володимирович питанню надання оригіналів документів для тих, хто перебуває поза межами області чи на тимчасово окупованих територіях, умовам організації освітнього процесу.

Декан надав слово директорці наукової бібліотеки ЗНУ Ніні Чалій, яка привітала студентів і студенток найбільшої бібліотеки Запорізького регіону. Ніна Миколаївна розповіла, що запис у бібліотеку здійснюється миттєво на базі наказу про зарахування. Проте його треба активізувати та прийти до бібліотеки особисто: «І вам дуже пощастило, адже бібліотека знаходиться на першому поверсі вашого корпусу – навчального корпусу № 2, де тривають заняття. Запрошуємо вас разом із старостами й кураторами/кураторками до нас. Ми проводимо екскурсії, тренінги: користуватись такою величезною бібліотекою непросто. Ми маємо потужний електронний і паперовий контент, для використання якого потрібні певні навички». Також Ніна Миколаївна познайомила слухачів із можливістю мати електронну бібліотеку в смартфоні.

Заступниця декана з навчальної роботи Наталія Романюк презентувала сайт ЗНУ, розповіла про платформи й ідентифікатори для дистанційного навчання та ознайомила з розкладом занять. Також Наталія Василівна запросила першокурсників і першокурсниць ознайомитись з історією університету, взявши участь у традиційній екскурсії до музею ЗНУ. Зацікавилися присутні інформацією, яку надала заступниця декана з виховної роботи та технічна модераторка цього заходу Наталія Лебідь. Наталія Михайлівна розповіла про матеріальну підтримку, яку надає університет студентам і стденткам певних категорій; познайомила з гуртожитками університету; напрямами роботи центру культури ЗНУ. Захопила пані Наталія слухачів і розповіддю про численні заходи, що відбуваються в університеті.

В.о. голови студентської ради факультету Олександра Сегейда привітала присутніх зі вступом до Запорізького найкращого університету та запросила їх стати активістками/активістами студентської команди. Вона розповіла, чим займається студрада, про її сектори, про заходи, що очікуються впродовж навчального року та закликала брати активну участь у житті студентства.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: