Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет ЗНУ радо зустрічає молоді таланти

Історичний факультет ЗНУ радо зустрічає молоді таланти

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває низка зустрічей адміністрації з першим курсом. Так, 16 вересня на історичному факультеті запросили на організаційну онлайн-зустріч усіх, хто обрав спеціальності цього факультету, успішно подолав усі етапи вступної кампанії під час дії воєнного стану.

На початку онлайн-заходу декан історичного факультету Володимир Мільчев привітав присутніх і запросив переглянути відеозвернення ректора Миколи Фролова який запевнив, що в ЗНУ доклали максимум зусиль, щоб підготувати заклад вищої освіти до успішного початку навчального року. Також ректор поздоровив усіх, хто приєднався до студентської родини ЗНУ та подякував їм за вибір на користь флагмана вітчизняної освіти. На початку зібрання також прослухали Гімн України та Гімн університету від студії «Кантилена» центру культури вишу. Присутні дізналися про багаторічні традиції, які існують на історичному факультеті, адже він минулого року відсвяткував своє 50-річчя від дня заснування. Тогорічне свято зібрало чимало його випускників і випускниць, котрі пішли різними шляхами, обравши багато престижних і потрібних країні професій. Однак усіх їх об’єднує любов до України та до рідного університету. На заході висловили переконання, що цьогорічні першокурсники та першокурсниці приєднаються до когорти славетних істориків.

Під час зустрічі обговорили багато важливих організаційних моментів, познайомили із адміністрацією, а також кураторами й кураторками академічних груп, презентували кафедру історії України, кафедру новітньої історії України, кафедру всесвітньої історії та міжнародних відносин і кафедру джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін. Присутні дізналися про наукову діяльність факультету, його матеріально-технічну базу, перспективи працевлаштування після завершення навчання за запропонованими спеціальностями. Від імені студентської спільноти факультету 1 курс привітала голова факультетської студради Аліна Климчук. Вона запевнила, що студентський актив завжди підтримає будь-кого й допоможе їм, а також висловила сподівання незабаром продовжити знайомство з новачкам вже в аудиторіях вишу.

Заступниця декана Ірина Кривко акцентувала увагу на деяких організаційних моментах освітнього процесу, який розпочинається в режимі онлайн. Наприкінці заходу подякували за увагу всім, хто завітав на зустріч. Згодом присутні мали можливість у режимі онлайн поспілкуватися безпосередньої зі своїми кураторами й кураторками, одногрупницями й одногрупниками й отримати відповіді на всі важливі для них питання.

лідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: