Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ налагоджує співпрацю з Кіровоградським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України

ЗНУ налагоджує співпрацю з Кіровоградським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України

ЗНУ налагоджує співпрацю з Кіровоградським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України
22.09.2022 10:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут договір про співпрацю освітня діяльність наукова діяльність

Ще сімнадцятого лютого 2022 року відбулося підписання Договору про співпрацю в галузі науки та освіти між Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University), який представляв ректор Микола Фролов, та Кіровоградським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України в особі директора Максима Бабія. Однак, у зв’язку з початком бойових дій і пов’язаними з цим логістичними проблемами, тільки тепер стало можливим отримання всіх необхідних документів, що офіційно підтверджують укладення вищезазначеної угоди.

 

Договір регулює низку питань взаємовигідного довгострокового співробітництва в галузі наукової, навчально-методичної, організаційної, культурної, виховної та інших різновидів діяльності в рамках здійснення освітнього й наукового процесу. Не лишилися поза увагою й галузь використання передового досвіду та впровадження наукових розробок і освітній і виробничий процес; встановлення академічних і наукових зв’язків; розвиток наукового потенціалу та забезпечення високої якості професійної підготовки кадрів. Зокрема, закріплення теоретичних знань та їхнього застосування в практичній діяльності: розвиток і зміцнення науково-дослідних і освітніх взаємин.

Підписання угоди відбулося дистанційно, проте сучасні засоби зв’язку дозволили нівелювати відстань, а проведені спільні заходи вселяють оптимізм і віру в те, що між колективами установ уже сформовані міцні робочі зв’язки та налагоджені контакти. У ЗНУ подякували за ініціативу та висловили сподівання на гарні стосунки та подальшу плідну та взаємовигідну співпрацю.

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини