Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ пишаються першим курсом

Цього тижня до великої та дружної родини факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) приєдналися першокурсники та першокурсниці. Із цієї приємної нагоди адміністрація факультету влаштували урочистий захід у стінах університету.

Із привітальним словом до присутніх звернувся декан факультету професор Микола Маліков. Він побажав усім цікавих зустрічей і нових знайомств, дивовижних відкриттів і досягнень. Перший курс познайомили із кафедрами факультету. Їх привітали завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, професорка Надія Богдановська, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, професор Анатолій Конох, завідувачка кафедрою туризму та готельно-ресторанною справою, професорка Наталія Маковецька, завідувач кафедри фізичної культури і спорту, професор Андрій Сватьєв і в.о. завідувачки кафедри медико-біологічних основ фізичної культури та спорту, доцентка Вероніка Дорошенко. Також аудиторії представили сектори діяльності з навчальної та виховної роботи, міжнародної діяльності, наукової роботи та профорієнтаційної роботи.

Родзинкою свята стало відеопривітання ректора Запорізького національного університету, професора Миколи Фролова. Він побажав міцного здоров’я, успіхів у навчанні, насиченого студентського життя, багато приємних вражень і яскравих емоцій. І, незалежно від будь-яких викликів долі, невичерпної енергії та творчих здобутків, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал у Запорізькому національному університеті. Під час заходу прозвучав гімн України та Гімн університету у виконанні старших курсів. Після завершення урочистої частини куратори та кураторки академічних груп усіх спеціальностей зібрали студентів і студенток в аудиторіях, де більш детальніше ознайомили з професорсько-викладацьким складом кафедри, особливостями навчання за освітніми програмами та розкладом занять. Кожна кафедра підготувала відеоролик про навчання та студентське життя.

Далі на студентів і студенток чекав ще один сюрприз – відвідування музею університету, що дало можливість їм ознайомитися з історією вишу, його становленням і розвитком, починаючи з 1913 року та до теперішніх часів. Наприкінці заходу адміністрація та науково-педагогічні працівники/працівниці факультету побажали всім яскравого та незабутнього навчання, творчих здобутків, приємних вражень. «Зичимо, щоб ЗНУ посів особливе місце у ваших серцях! Зі свого боку у виші докладають максимум зусилля, щоб ви всі з гордістю говорили: “Я – студент чи студентка закладу вищої освіти – Запорізького національного університету”», – зазначили вони.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: