Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перший курс математичного факультету познайомили із ЗНУ

Перший курс математичного факультету познайомили із ЗНУ

Напередодні початку нового навчального року здобувачів і здобувачок освіти першого курсу математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), урочисто привітали на огранізаційних зборах. Під час заходу відбулося знайомство молоді із факультетом, його адміністрацією, кафедрами та кураторами й кураторками груп. Зустріч проходила в змішаному форматі, тож до неї очно приєдналися 70 осіб, а ще майже 40 – онлайн.

Під час заходу присутніх познайомили з особливостями навчання в університеті та, зокрема, на математичному факультеті. Також відбувся короткий огляд навчального корпусу № 1, де вони навчатимуться. До молоді звернувся декан математичного факультету Сергій Гоменюк, який привітав учасників й учасниць зібрання й окреслив специфіку навчання на цьому, одному з найстаріших та найповажніших, факультетів ЗНУ. Він звернув увагу на його історію та досягнення провідних науковців і науковиць, а також на вимоги, яким мають відповідати фахівці і фахівчині галузі точних наук. На зустріч завітали: завідувач кафедри програмної інженерії Андрій Лісняк, завідувач кафедри ком’ютерних наук Сергій Чопоров, завідувач кафедри загальної математики Ігор Зіновєєв та інші. Усі вони підкреслили правильний вибір на користь цього факультету й звернули увагу молоді на можливості, які відкриває для них навчання в ЗНУ. Йшлося про цікаве й захопливе студентське життя, здобуття фундаментальних знань, а для найкращих – наукова кар’єра, приєднання до наукових шкіл, які функціонують на факультеті, та до його науково-педагогічної спільноти.
Після завершення основної частини зустрічі куратори й кураторки академічних груп разом зі студентами й студентками вирішували поточні організаційні питання, пов’язані з особливостями освітнього процесу. Присутнім розповіли про нюанси навчання на різних спеціальностях факультету, актуальність професій, які тут здобувають, перспективи, створені в університеті для наукової та волонтерської діяльності, про академічний обмін і можливості працевлаштування для випускників/випускниць. Перший курс також мав можливість познайомитися один з одним, відвідати аудиторні приміщення тощо. Попри складнощі воєнного часу й вимушений дистанційний формат навчання, усі висловили сподівання, що незабаром повернуться до навчальних аудиторій та лабораторій, де на них чекатимуть цікаві дослідження й експерименти, нові досягнення й сповнений яскравих емоцій процес наукового пізнання.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: