Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ поділяє скорботу родини Сокульських із приводу смерті відомого вченого Арнольда Леонідовича Сокульського

ЗНУ поділяє скорботу родини Сокульських із приводу смерті відомого вченого Арнольда Леонідовича Сокульського

ЗНУ поділяє скорботу родини Сокульських із приводу смерті відомого вченого Арнольда Леонідовича Сокульського
26.09.2022 13:57 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Заповідник Хортиця некролог співчуття

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) висловлює свої щирі співчуття добре знаному фахівцю в запорізькому інформаційному просторі, багаторічному керівнику пресслужби вишу Євгену Арнольдовичу Сокульському з приводу смерті його батька Арнольда Леонідовича Сокульського.

 

Це – велика непоправна втрата для всього Запоріжжя, адже ім’я Арнольда Леонідовича нерозривно пов’язане з історією нашого краю. Його завжди пам’ятатимуть як гідного сина України, який присвятив своє життя науковій та освітянській діяльності в галузі історичної освіти. У 1970-1984 рр. (з перервою) шановний Арнольд Леонідович став першим директором Державного історико-культурного (а з 1993 р. – Національного) заповідника «Хортиця». Він – автор сотень наукових праць, зокрема фундаментальної монографії «Козацька Хортиця» (2008 р.). Важко переоцінити його невтомну багаторічну працю задля розвитку нашого козацького краю, виховання його мешканців справжніми патріотами своєї землі, громадянами з активною життєвою позицією.

Саме таким – мислителем, науковцем, краєзнавцем, просвітителем, громадянином – він залишиться в пам’яті всіх, хто його знав. Його ім’я вписане в історію Запорізького краю.

Світла пам'ять.

 

Схожі новини