Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ поділяє скорботу родини Сокульських із приводу смерті відомого вченого Арнольда Леонідовича Сокульського

26.09.2022 13:57 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Заповідник Хортиця некролог співчуття

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) висловлює свої щирі співчуття добре знаному фахівцю в запорізькому інформаційному просторі, багаторічному керівнику пресслужби вишу Євгену Арнольдовичу Сокульському з приводу смерті його батька Арнольда Леонідовича Сокульського.

Це – велика непоправна втрата для всього Запоріжжя, адже ім’я Арнольда Леонідовича нерозривно пов’язане з історією нашого краю. Його завжди пам’ятатимуть як гідного сина України, який присвятив своє життя науковій та освітянській діяльності в галузі історичної освіти. У 1970-1984 рр. (з перервою) шановний Арнольд Леонідович став першим директором Державного історико-культурного (а з 1993 р. – Національного) заповідника «Хортиця». Він – автор сотень наукових праць, зокрема фундаментальної монографії «Козацька Хортиця» (2008 р.). Важко переоцінити його невтомну багаторічну працю задля розвитку нашого козацького краю, виховання його мешканців справжніми патріотами своєї землі, громадянами з активною життєвою позицією.

Саме таким – мислителем, науковцем, краєзнавцем, просвітителем, громадянином – він залишиться в пам’яті всіх, хто його знав. Його ім’я вписане в історію Запорізького краю.

Світла пам'ять.