Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Родина філологічного факультету радо зустріла перший курс

Родина філологічного факультету радо зустріла перший курс

Нещодавно до спільноти філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) приєднався 1 курс. Із цієї приємної нагоди адміністрація факультету організувала урочистий захід «День знань» у стінах університету. Цього святкового дня, попри всі складнощі воєнного часу, Гімн України та Гімн університету у виконанні старшокурсників і старшокурсниць додали урочистості зустрічі.

Розпочався захід відеопривітанням ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова: «Запорізький національний університет довго готувався до зустрічі з вами, першокурсники й першокурсниці 2022 року. У нас в колективі зібрані найкращі кадри, у нас найкраща матеріально-технічна база. Ми готувались всесторонньо, тому що знаємо, що ви очікуєте від нас європейського рівня знань, серйозної професійної підготовки, готовності до життя і до роботи. Мені дуже хотілося б, щоб в стінах нашого університету ви не тільки отримали спеціальність, яка супроводжуватиме вас усе ваше життя, але й загальний розвиток. Запорізький національний університет радо вас вітає».

В.о. декана філологічного факультету Ірина Бондаренко, вітаючи 1 курс, побажала успішного навчання, саморозвитку, самореалізації, нових знайомств і цікавих зустрічей, творчих здобутків і незабутніх насичених студентських років, багато позитивних вражень і яскравих емоцій. Приєдналися до привітань і знайомства з першим курсом завідувачка кафедри української літератури Наталія Горбач, завідувачка кафедри української мови Раїса Христіанінова, завідувачка кафедри слов’янської філології Ірина Павленко та завідувачка кафедри українознавства Ольга Стадніченко.

Ірина Бондаренко також представила тих, хто опікуватиметьсь різними аспектами студентського життя, навчання тощо. Заступниця декана з навчальної роботи Світлана Доброскок ознайомила з особливостями організації освітнього процесу на факультеті на різних освітніх програмах, із платформою для дистанційного навчання Moodle і розкладом занять. Заступниця декана з виховної роботи Валентина Ніколаєнко представила кураторок Олену Шульгу та Тетяну Хейлік, які взяли під опіку перший курс і поведуть його до країни знань своєю кураторською стежкою.

Анна Пешнограєва, голова студентської ради філологічного факультету, запросила всіх долучитись до активного студентського життя, що вирує на факультеті. Здобувачі/здобувачки освіти відвідали музей університету, познайомилися з історією вишу, його становленням і розвитком, починаючи з 1913 року та до теперішніх часів. Приємним подарунком-сюрпризом для всіх присутніх стали музичні номери від студентки третього курсу філологічного факультету Софії Біжко, а спільне фото на ґанку навчального корпусу № 2 завжди буде нагадувати всім про особливе свято – День знань. «У добру путь, першокурсники та першокурсниці 2022 року!» – із такими напутніми словами до них звернулися на факультеті.

Філологічний факультет

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: