Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На засіданні Науково-технічної ради ЗНУ затвердили план роботи на поточний рік

На засіданні Науково-технічної ради ЗНУ затвердили план роботи на поточний рік

Минулого тижня відбулося перше в новому навчальному році засідання Науково-технічної ради Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Захід тривав у дистанційному форматі. Його традиційно координували проректор з наукової роботи, голова НТР Геннадій Васильчук і проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов.

Перше питання, яке обговорили, стосувалося затвердження нового складу науково-технічної ради університету. Доповідав із теми проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Так, у зв’язку з виробничою необхідністю зі складу НТР ЗНУ вивели: доцентку кафедри новітньої історії України Тетяну Грушеву, професора кафедри фундаментальної та прикладної математики Віктора Грищака, професора кафедри загальної та прикладної фізики Валерія Міщенка, провідну фахівчиню відділу міжнародних зв’язків Аліну Осаул, голову Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів ЗНУ Олександра Смірнова. Натомість до складу ради в цьому році увійшли: доцент кафедри новітньої історії України Сергій Білівненко, начальниця відділу міжнародних зв’язків Поліна Денисенко, голова НТСАД ЗНУ Ольга Руднік і професорка кафедри комп’ютерних наук Галина Шило. За час засідання також затвердили план роботи ради на 2022-2023 навчальний рік. А ще – обговорили питання щодо рекомендації до вступу до докторантури ЗНУ за рахунок державного замовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб. Йдеться про зарахованих на навчання на умовах держбюджетного фінансування та докторанта, який вступив на навчання за контрактом.
Під час обговорення пунктів у розділі «Різне» йшлося про можливість подання в цьому році повного списку рекомендованих від ЗНУ кандидатур на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Це такі особи: доцент, завідувач кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки ІННІ ЗНУ ім. Ю.М. Потебні Юрій Бєлоконь, доцентка кафедри електротехніки та енергоефективності цього інституту Аліна Єрофєєва, доцент кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Олександр Шапуров, доцент кафедри англійської філології та лінгводидактики ЗНУ Ельдар Веремчук і професорка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Вікторія Ковпак. До речі, пані Вікторія – також серед кращих молодих вчених, які претендують на здобуття стипендії Героїв Небесної Сотні. Цей список підтримали під час засідання НТР, а наразі він має ще пройти процедуру таємного голосування на засіданні Вченої ради ЗНУ. Наприкінці заходу відбулося затвердження рекомендованої до друку наукової та науково-методичної літератури ЗНУ та списку тем наукових досліджень тощо.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: