Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП підбили підсумки педагогічної практики в початкових класах

На факультеті СПП підбили підсумки педагогічної практики в початкових класах

На факультеті СПП підбили підсумки педагогічної практики в початкових класах
28.09.2022 15:10 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології освітній процес практика підсумкова конференція онлайн навчання

Днями відбулась підсумкова конференція з практики «Перші дні дитина в школі» для 2 курсу освітньої програми «Початкова освіта» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Уперше у виші цей вид практики відбувся в дистанційному форматі. Загалом практика «Перші дні дитини в школі» дає можливість майбутнім учителям/учителькам початкових класів спостерігати й аналізувати організацію освітнього процесу під час адаптації першого класу. Її головна мета – ознайомлення із своєрідністю періоду адаптації дитини до нових умов упродовж перших тижнів її перебування в школі. Цього року молодь мала змогу проходити практику дистанційно, приєднуючись до перших класів Запорізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 на платформі Google Meet.

Практиканти й практикантки не тільки спостерігали, а й проводили ранкові зустрічі та фізхвилинки з дітьми. Під час звітної конференції поділилися як приємними враженнями, так і труднощами під час дистанційної практики. Студенти й студентки та керівниці практики від ЗНУ, доцентки Юлія Зубцова й Олена Андрющенко подякували вчителькам перших класів Валентині Курачанській, Марині Лісник, Наталії Мул і заступниці директора ЗОШ № 15 Галині Вороніній за допомогу та підтримку під час організації та проведення практики.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини