Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться міжнародна конференція з перспектив впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) 13-14  жовтня 2022 року запрошує до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні на засадах креативності та збалансованості».

Конференція проводиться під егідою програми ЄС Еразмус+, напрям ім. Жана Моне у рамках проєкту 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні»/ «Diversification of rural tourism through sustainability and creativity: disseminating European experience in Ukraine».

Тематичний спектр конференції охоплює такі напрями:

Секція 1. Теоретико-методологічні засади сталого та креативного розвитку сільських територій в Україні та ЄС.

Секція 2. Сучасні проблеми конвергенції нормативно-правового забезпечення розвитку сільських територій України та ЄС на засадах збалансованості.

Секція 3. Проблеми та перспективи впровадження європейської практики диверсифікації сільського туризму .

Програма конференції:

13 жовтня 2022 року

Формат проведення: онлайн на платформі Zoom.

13.50-14.00 – реєстрація в Zoom (ідентифікатор: 895 097 0388; пароль доступу: 8888)

14.00-15.20 – відкриття конференції, пленарне засідання.

15.20-15.30 – кава-брейк.

15.30-17.00 – пленарне засідання та обговорення питань.

14 жовтня 2022 року

14.00 – 16.30 робота секцій.

16.30-17.30 – заключне засідання, закриття конференції.

Форми участі у конференції:

- виступ  з презентацією до 10 хвилин на пленарному засіданні 13 жовтня 2022 р.;

- онлайн-участь у ролі слухача на пленарному засіданні 13 жовтня 2022 р.;

- виступ із презентацією до 10 хвилин  на секційному засіданні 14 жовтня 2022 р.;

- онлайн-участь у ролі слухача на секційному засіданні 14 жовтня 2022 р.;

- участь із публікацією тез;

- участь без публікації тез.

Учасники конференції отримають сертифікати Erasmus+ JMM DIRUT від Запорізького національного університету.

An_invitation_letter_to_____nd_International_Conference__Erasmus__DIRUT__October_13-14__2022.pdf

__nformats__jnij_list_konferents__ya_Erasmus__DIRUT__13-14_zhovtnya_2022_roku.pdf

__nformats__ya_pro_re__strats__yu_ta_uchast___u_konferents__yi.doc

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: