Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ІННІ ім. Ю.М. Потебні запрошує до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрова трансформація соціоекономічних, управлінських та освітянських систем сучасного суспільства»

Із 23 по 24 листопада в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова трансформація соціо-економічних, управлінських та освітянських систем сучасного суспільства».

Співорганізатори заходу – Міністерство освіти і науки України; Запорізький національний університет; Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні ЗНУ; Запорізька обласна державна адміністрація; Національна Академія наук вищої освіти України; Академія економічних наук України; Академія політичних наук; Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (Київ); Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного (Запоріжжя); ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (Київ); Житомирський державний університет імені Івана Франка (Житомир). А також – Маріямпольський університет прикладних наук (Маріямполе, Литва); Університет Александраса Стульгінскіса (Каунас, Литва); Університет Вітаутаса Великого (Каунас, Литва); Університет Ромериса (Литва); Інститут розвитку міжнародної співпраці (Республіка Польща); Вища школа управління охороною праці в Катовіцах (Республіка Польща); Ченстоховський технологічний університет (Ченстохова, Республіка Польща); Гуманітарно-Природничий університет ім. Яна Длугоша (Ченстохова, Республіка Польща).

Головою організаційного комітету став ректор ЗНУ Микола Фролов, а заступниками голови: перший проректор ЗНУ Олександр Бондар; проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександр Гура; проректор із науково-педагогічної роботи ЗНУ Юрій Каганов; проректор із науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах; директорка ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Наталя Метеленко; заступниця директора з наукової роботи Каріна Бєлоконь і завідувачка кафедри менеджменту організацій та управління проєктами Валентина Воронкова.

Члени організаційного комітету – професорка кафедри менеджменту організацій та управління проєктами ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Марина Ажажа; завідувач кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Юрій Бєлоконь; завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності ЗНУ Дамір Бікулов; декан факультету соціології та управління ЗНУ Тетяна Бірюкова; завідувач кафедри соціальної філософії та управління ЗНУ Тарас Бутченко; в.о. завідувача кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики ЗНУ Тетяна Павлюк; професор кафедри соціології ЗНУ Максим Лепський; завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Тетяна Меліхова; професорка кафедри менеджменту організацій та управління проєктами ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Віталіна Нікітенко; завідувач кафедри соціології ЗНУ Володимир Скворець; завідувач кафедри політології ЗНУ Євген Цокур; декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп; декан факультету менеджменту ЗНУ Ірина Шавкун; в.о. завідувача кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Олександр Шапуров і заступниця директора з навчальної роботи ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Тетяна Шарапова.

Робота Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова трансформація соціоекономічних, управлінських та освітянських систем сучасного суспільства» відбудеться за такими напрямками: «Цифрова трансформація соціоекономічних cистем сучасного суспільства»; «Цифрова трансформація управлінських систем сучасного суспільства»; «Цифрова трансформація освітянських систем сучасного суспільства»; «Вплив цифровізації на підготовку людського й соціального капіталу як умова підготовки висококваліфікованих фахівців/фахівчинь сучасного суспільства»; «Зарубіжний досвід формування цифрової трансформації соціоекономічних, управлінських та освітянських систем сучасного суспільства»; «Формування цифрових компетентностей фахівців/фахівчинь у процесі викладання дисциплін гуманітарного й управлінсько-економічного циклу»; «Формування цифрових компетентностей фахівців/фахівчинь у процесі викладання дисциплін інженерного циклу»; «Технології цифровізації як чинник розвитку освітньо-професійних та освітньо-наукових програм підготовки бакалаврату магістратурт та аспірантури в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету».

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до відповідальних секретарів організаційного комітету:

до Марини Андріївни Ажажи – за тел. 066-911-84-05,

E-mail: azazmarina17@gmail.com

до Нікітенко Віталіни Олександрівни – за тел. 093-06-34-190,

E-mail: vitalina2006@ukr.net

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: