Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ поділяє глибоку скорботу рідних загиблого випускника Бізнес-інкубатора економфаку вишу Іллі Волошина

03.11.2022 14:29 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет бізнес-інкубатор некролог війна

Економічний факультет Запорізького національного університету висловлює свої щирі співчуття рідним і близьким випускника бізнес-інкубатора ЗНУ 2018/2019 рр. Іллі Волошина з приводу його смерті внаслідок тяжких поранень на полі бою.

У нашій пам’яті він назавжди залишиться як талановита людина, яка прагнула до розвитку підприємництва в Запорізькій області. Він отримав грант на ферму з вирощування мікрозелені й мав багато креативних ідей, які планував реалізувати в майбутньому. Від початку війни, з 2014 р., Ілля Волошин служив у батальйоні «Січ», потім – у «Карпатській Січі». Після повномасштабного російського вторгнення він став бійцем Легіону Свободи. Перемога України виборюється кров’ю наших кращих бійців. На превеликий жаль, Ілля помер у госпіталі від тяжких поранень.

Світла пам’ять. Низько вклоняємося батькам Героя та поділяємо їхню глибоку скорботу.

Герої не вмирають. Вони живуть доти, поки ми їх пам'ятаємо. Слава Героям!