Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь кафедри теплоенергетики та гідроенергетики ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ взяла участь у конференції «Актуальні питання сталого науково-технічного та соціально-економічного розвитку регіонів України»

Молодь кафедри теплоенергетики та гідроенергетики ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ взяла участь у конференції «Актуальні питання сталого науково-технічного та соціально-економічного розвитку регіонів України»

Молодь кафедри теплоенергетики та гідроенергетики ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ взяла участь у конференції «Актуальні питання сталого науково-технічного та соціально-економічного розвитку регіонів України»
23.10.2022 14:38 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут кафедра теплоенергетики та гідроенергетики молода наука наукова діяльність конференція стейкґолдер

Остання декада жовтня стала для Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) стартом чергового наукового марафону. Активну online-участь у II Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання сталого науково-технічного та соціально-економічного розвитку регіонів України» взяла кафедра теплоенергетики та гідроенергетики ІННІ ЗНУ.

До роботи цього наукового форуму долучилися молоді вчені – студентство ІІ-IV курсів і магістранти/магістрантки I-II курсів, викладацький склад кафедри теплоенергетики та гідроенергетики, кандидати та кандидатки технічних наук: в.о. завідувача кафедри Аліна Єрофєєва, доценти Сергій Ільїн, Віталій Радченко, Сергій Чижов, модареторка секції – доцентка Ганна Карпенко. Учасниками/учасницями конференції стали не тільки вони, а й ті, хто вкрай зацікавлені в якісній підготовці випускників/випускниць, кому потрібні на виробництві грамотні, ініціативні співробітники/співробітниці, які мають за плечима перший досвід роботи під час практик. А це – стейкґолдери/стейкґолдерки кафедри, які впродовж років «тримають руку на пульсі» підготовки молодих фахівців/фахівчинь галузі електричної інженерії. Йдеться про розробника ОПП «Гідроенергетика», директора ТОВ «Домінанта» Владислава Таратуту та директора ПрАТ «Спецгідроенергомонтаж» і Науково-виробничого товариства «Стальенерго, ЛТД» Ігоря Тимощука. Кафедра – це одна зі сторін-учасників договору між Науково-виробничим товариством «Стальенерго, ЛТД» та ЗНУ про співробітництво. І саме в рамках цієї співпраці відбувається плідна кооперація сторін – проведення практик студентства, спільне використання наукових розробок і рекомендацій для втілення їх у практичну діяльність, а також проведення спільних нарад, семінарів, науково-практичних конференцій тощо.
Відкриваючи конференцію, Аліна Анатоліївна побажала успішних виступів усім і висловила сподівання, що й надалі активними будуть усі наукові починання кафедри та вишу. Під час конференції заслухали десять доповідей. А саме – виступ Р. Лагутіна на тему «Дослідження процесів очищення вихідних газів теплоенергетичних установ на прикладі вихрових апаратів»; М. Портнягіної на тему «Експлікація фактичної ефективності роботи котла в м. Авдіївка»; О. Стецюри на тему «Еколого-економічні засади енергозбереження»; А. Данильченка на тему «Вирішення проблем енергозбереження в умовах війни за допомогою термомодернізації і сучасного інсталяційного обладнання»; О. Сидоренка на тему «Енергетичний ринок України, його учасники 1 основні принципи організації»; О. Пономарьова на тему «Екологічні аспекти роботи АЕС та ГЕС»; П. Крастель на тему «Вогнетривкі матеріали для вузлів і деталей термічних печей», Я. Тимощука на тему «Корегування гідравлічного опору рідини в трубопроводах ГЕС та ГАЕС»; В. Єрізану на тему «Вирішення екологічні проблеми енергетики за рахунок відновлювальних джерел енергії» та Є. Бадіна на тему «Особливості використання катамарану та оптимізації гідродинамічного опору руху».
Під час дебатів конференції обговорювали деякі проблеми очищення вихідних газів теплоенергетичних установ, особливості конструкції трубопроводів, які розташовані на Дніпровській ГЕС, а також – еколого-економічні основи енергозбереження України у зв’язку з військовими діями та надмірним зростанням антропогенного навантаження. Авторами кращих доповідей стали: I місце – Ярослав Тимощук, «Коригування гідравлічного опору рідини в трубопроводах ГЕС та ГАЕС» (науковий керівник – доцент О.І. Осаул); II місце – Роман Лагутін, «Дослідження процесів очищення вихідних газів теплоенергетичних установ на прикладі вихрових апаратів» (наукові керівники – професор А.О. Чейлитко, доцентка Г.В. Карпенко); III місце – Олексій Стецюра «Еколого-економічні засади енергозбереження» (наукова керівниця – доцентка А.А. Єрофєєва). Організатори привітали учасників/учасниць, їхніх наукових керівників/керівниць з успішним науковим стартом у цьому навчальному році та побажали впевненості у своїх знаннях, можливостях і, безумовно, – перемог.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини