Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова спільнота ІННІ ЗНУ приєдналась до засідання круглого столу «Виклики професії очима молоді»

Для справжніх фахівців і фахівчинь, науковців і науковиць навіть професійне свято – привід зустрітися й обговорити нагальні фахові питання. Саме тому святкування Міжнародного дня бухгалтера в Національному університеті «Одеська політехніка» відбулося під час наукових заходів у співпраці з іншими закладами вищої освіти. До гурту приєдналися представники та представниці інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ.

Учасниками/учасницями засідання круглого столу «Виклики професії очима молоді», присвяченого відкриттю ХVI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Обліково-аналітичне забезпечення інноваційної трансформації економіки України (в умовах дії воєнного стану та поствоєнного періоду)» стали й молоді науковці та науковиці ІННІ ім. Ю.М. Потебні. А саме – магістрантка Анастасія Нестеренко та студент-першокурсник Леонід Вітценко (спеціальність 071 «Облік і оподаткування»). А також – завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІННІ, професорка Тетяна Меліхова. Своїми враженнями про участь у події поділилася Тетяна Олегівна: «На нас чекало понад три години цікавих доповідей і бурхливих дискусій. Представники та представниці спеціальності “Облік і оподаткування” різних поколінь і закладів вищої освіти активно обмінювалися практичним досвідом і результатами досліджень із проблематики обліку, аналізу, аудиту, контролю й оподаткування як елементів забезпечення трансформації економіки України в умовах війни та після неї».

Дослідники та дослідниці ІННІ ЗНУ взяли участь і в самій конференції. Доповіді науковцям і науковицям із різних міст України представили магістрантка Анастасія Нестеренко, яка під керівництвом професора Андрія Макаренка підготувала виступ на тему «Аудит заробітної плати підприємства»; студент Леонід Вітценко, котрий представив доповідь «Особливості роботи ревізора, податківця, та інших представників контролюючої галузі» та аспірант спеціальності 073 «Менеджмент» Сергій Пасічник (тема дослідження «Контролінг як інструмент ефективного управління промисловими підприємствами»), які працювали під науковим керівництвом професорки Тетяни Меліхової.

Цей важливий науковий захід надовго запам’ятається всім, а особливо першокурснику Леоніду Вітценку, для якого шлях у науку тільки розпочався. Із теплом згадує про участь у конференції й Тетяна Олегівна: «Дякуємо організаторам й організаторкам, завдяки яким ми змогли знову зустрітися з викладачами/викладачками та здобувачами/здобувачкмми вищої освіти профільних кафедр наших ЗВО-партнерів: Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, Миколаївського національного аграрного університету, Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова».

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: