Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра дошкільної та початкової освіти долучилася до панельної дискусії з проблематики високоякісної педагогічної підготовки

Онлайн-зустріч із Відокремленим структурним підрозділом «Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету» (ZNU, Zaporizhzhia National University) – це можливість не тільки долучитися як запрошені гості до панельної дискусії з колегами «Про шляхи реалізації індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів освіти спеціальностей 012 “Дошкільна освіта” та 013 “Початкова освіта”» та проведення чергового профорієнтаційного заходу. Також це – нагода поділитися корисною інформацією, надати відповіді на запитання, якими цікавляться майбутні вступники ЗНУ.

Так, минулого тижня, представники та представниці кафедри дошкільної та початкової освіти завітали на онлайн-дискусію, до якої долучилися здобувачі/здобувачки освіти, викладачі/викладачки ЕПФК, науковці/науковиці ЗНУ, професіонали/професіоналки-практики, а також стейкґолдери/стейкґолдерки. На початку онлайн-зустрічі директорка коледжу, кандидатка педагогічних наук Олена Грибанова привітала присутніх і подякувала їм за інтерес до важливого науково-практичного заходу. Вона розповіла про основні здобутки коледжу в питаннях педагогічної підготовки, акцентувавши увагу на актуальності питань і на необхідності визначення шляхів реалізації індивідуальної освітньої траєкторії кожного здобувача чи здобувачки освіти.

Представницями від кафедри дошкільної та початкової освіти стали її завідувачка, професорка Лариса Сущенко, доцентка Юлія Зубцова та викладачка Ганна Чорна. Під час панельної дискусії спікерки презентували концепти підготовки майбутніх вихователів/виховательок закладу дошкільної освіти, учителів/учительок початкових класів у ЗНУ крізь призму сучасних викликів і перспектив. Фахівчині наголосили на широкоформатних освітніх трансформаціях сьогодення, що орієнтовані на пошук якісно нових підходів в оновленні та модернізації вищої педагогічної школи, яка має підготувати інноваційну особистість педагога/педагогині, здатних до цілеспрямованого, планомірного та систематичного ціннісного професійного зростання та самореалізації.

У презентації завідувачки кафедри, професорки Лариси Сущенко також йшлося про висококваліфікований науково-педагогічний склад, матеріально-технічну базу, специфіку навчання й успіхи кафедри. Усі охочі мали змогу поставити актуальні для них питання й отримати відповіді. Колектив ЕПФК та кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ разом із партнерами/партнерками, стейкґолдерами/стейкґолдерками досягнули домовленості щодо подальшої співпраці з метою підвищення якості освітнього процесу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: