Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов: «Вітаю із вашим Міжнародним днем, наше шановне студентство!»

Ректор Микола Фролов: «Вітаю із вашим Міжнародним днем, наше шановне студентство!»

Ректор Микола Фролов: «Вітаю із вашим Міжнародним днем, наше шановне студентство!»
17.11.2022 09:05 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректор привітання Міжнародний день студентства

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили звернення ректора Миколи Фролова до студентського загалу з нагоди важливого свята – їхнього Міжнародного дня:

- Сімнадцятого листопада – особливий день для всієї світової спільноти, саме сьогодні в багатьох країнах відзначають Міжнародний день студентства. Його мета – об'єднати студентів і студенток усього світу та підкреслити їхню важливу роль у житті та розвитку суспільства. Офіційно Україна приєдналася до відзначання цього свята в 1999 році. Відтоді студентство неодноразово переконливо довело, що українська молодь ніколи не залишається осторонь від ключових подій нашої історії, прагне до змін на краще, до розвитку й невпинного поступу держави, захищає її в скрутну годину та дієво доводить свою любов до Батьківщини.
Усе це можна сказати про молодь Запорізького національного університету, інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні, фахових коледжів вишу. Адміністрація ЗНУ, весь науково-педагогічний склад, співробітники та співробітниці пишаються кожним і кожною з вас і вважають, що це – велика честь і відповідальність навчати таку патріотично налаштовану, активну, талановиту молодь, від якої залежить майбутнє нашої держави. На сьогодні серед студентства ЗНУ є ті, хто боронить Україну в складі Збройних сил чи долучившись до територіальної оборони, ті, хто багато часу приділяє волонтерській діяльності, підтримуючи нашу армію та допомагаючи тим, хто опинився в життєвій скруті, ті, хто докладає всіх зусиль, аби здобувати якісні знання, зростати в професійному плані, дбати про те, щоб у майбутньому стати висококваліфікованими фахівцями й фахівчинями, попри всі складнощі та виклики воєнного часу. Ми віримо, що важко переоцінити внесок, який зроблять у майбутньому випускники та випускниці ЗНУ у відбудову й розвиток нашої держави, та прагнемо забезпечити їм, попри всі труднощі, гідні умови для навчання та розвитку. Від усього серця бажаю всім вам успіхів у реалізації всіх планів і задумів у мирній переможній Україні, сил, натхнення, прагнення здобувати нові знання, вірних друзів поруч і захопливих студентських років.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини