Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет провів зустріч з учнівством Запорізької гімназії № 45

Історичний факультет провів зустріч з учнівством Запорізької гімназії № 45

Історичний факультет провів зустріч з учнівством Запорізької гімназії № 45
17.11.2022 15:55 Все Головні новини Факультети Історичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця заклад загальної середньої освіти

Дев’ятого листопада учні й учениці старших класів Запорізької гімназії № 45 зустрілися в online-форматі з представниками й представницями історичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Зустріч провела заступниця декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко. У заході брав участь декан історичного факультету Володимир Мільчев. Також до участі долучилась голова студради історичного факультету Аліна Килимчук. Зібрання відбувалося за організаційної підтримки завідувачки кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Анни Дубасової та заступниці директора з навчально-виховної роботи гімназії № 45 Вікторії Євтушенко.

На початку зустрічі з вітальним словом звернувся до присутніх декан Володимир Мільчев. Він розкрив переваги навчання на історичному факультеті. Ірина Савченко презентувала учням й ученицям спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється навчання на факультеті. Ознайомлення з освітніми програмами «Історія», «Історія та політика», «Діджитал-історія» (спеціальність «Історія та археологія»); «Середня освіта. Історія» (спеціальність «Середня освіта»); «Країнознавство», «Міжнародні відносини» спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» відбувалося з акцентуванням на їх навчальних курсах і практиках. Аліна Килимчук, своєю чергою, розкрила переваги студентського життя історичного факультету. Представники та представниці ЗНУ подякували адміністрації гімназії за організацію зустрічі та наголосили, що чекають на вступників.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини