Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцента математичного факультету Ігоря Зіновєєва

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцента математичного факультету Ігоря Зіновєєва

21.11.2022 09:07 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет ювілей поздоровлення

Двадцять першого листопада в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) поздоровили з ювілеєм в.о. завідувача кафедри загальної математики, доцента Ігоря Зіновєєва. Цього святкового дня адміністрація й колеги привітали шановного іменинника й подякували за те, що він майже 30 років свого років життя, натхненної професійної діяльності присвятив підготовці багатьох поколінь висококваліфікованих фахівців і фахівчинь математичної галузі.

Ігор Валерійович – випускник математичного факультету Запорізького державного університету (1991), під час навчання він здобув базову кваліфікацію «Математик. Викладач». Ще до закінчення вишу розпочав професійну діяльність на посадах вчителя середніх шкіл м. Запоріжжя. Отримавши диплом про вищу освіту, він обіймав посади на кафедрах математичного факультету ЗНУ: прикладної математики й алгебри та геометрії. Тут науковець пройшов шлях від асистента, старшого викладача до доцента, а на сьогодні шановний ювіляр обіймає посаду в.о. завідувача кафедри загальної математики. Деякий час також був заступником декана з навчальної роботи математичного факультету.

У 1997 році Ігор Зіновєєв закінчив аспірантуру ЗНУ, а у 2010 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності «Механіка деформівного твердого тіла», здобувши науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук. У 2016 році йому присудили наукове звання доцента кафедри. Для майбутніх фахівців і фахівчинь точних наук Ігор Валерійович викладає такі базові дисципліни галузі, як «Комп’ютерна алгебра», «Математичні основи криптографії», «Математичні основи криптології», «Математичне моделювання», «Математичне програмування», «Математичні основи теорії інформації та кодування», «Сучасна криптографія», «Теорія алгоритмів та програмування», «Теорія інформації та кодування даних» та інші, а також – низку навчальних курсів за вибором студентства. Його педагогічна майстерність і володіння актуальними методами викладання дисциплін, зокрема в період дистанційного навчання, забезпечують високий рівень підготовки майбутніх фахівців/фахівчинь точних наук для нашої країни. Він – постійний учасник державних екзаменаційних комісій на математичному факультеті. Крім того, Ігор Зіновєєв активно бере участь у профорієнтаційній роботі на факультеті та керує науковою роботою учнівської молоді, яка проводить дослідження в рамках участі в Малій академії наук. Діяльність шановного педагога неодноразово відзначена грамотами Запорізької міської адміністрації та ректора ЗНУ.

Відомий науковець на сьогодні має близько сотні публікацій із проблем математичного моделювання, механіки деформівного твердого тіла, а також – напрямку «олімпіадна математика». А ще, практику математичного моделювання він застосовує в рамках своєї дослідницької роботи, створюючи моделі суспільного управління або вирішуючи завдання окремих колективів, зокрема учнівських. Цього урочистого дня колектив університету щиросердно вітає ювіляра! Керівництво, колеги та студентство висловлюють йому щиру подяку за його високопрофесійну діяльність. Вони вдячні за визначні наукові здобутки шановного колеги та за високий рівень підготовки здобувачів і здобувачок освіти математичного факультету, за активну участь у багатьох заходах та проєктах, що відбуваються на університетському та місцевому рівні. Колектив ЗНУ зичить шановному Ігорю Валерійовичу нових досягнень й успіхів на науковій і педагогічній ниві в мирній переможній Україні.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: