Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ зустрілася з фінансовою директоркою ПАТ «Запоріжсталь»

24.11.2022 14:04 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні ПАТ Запоріжсталь студентська практика стейкґолдерське партнерство

Двадцять другого листопада за ініціативи завідувачки кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяни Меліхової відбулася online-зустріч молоді ІННІ з фінансовою директоркою ПАТ «Запоріжсталь» Наталією Міхайською. На заходу були були майбутні податківці, економісти/тки та управлінці, а також програмісти/тки, енергетики та електротехніки, інженери/рки з мікро- та наносистемної техніки тощо. Не залишився осторонь і викладацький склад кафедр інституту.

Зустріч із молоддю Наталія Вікторівна розпочала з розповіді про себе, про те як саме розвивалася її кар’єра, а також як змінювалася організація роботи її структури під впливом зовнішніх обставин, зокрема, з початком війни, коли потрібно було організувати роботу підрозділів у віддаленому режимі. Чимало уваги гостя приділила своєму ставленню до виконання обов’язків, адже від того, чи подобається людині те, чим вона займається, певною мірою, залежить і результат. Наталії Міхайській її справа приносить справжнє задоволення, і вона сподівається, що сьогоднішнє студентство, яке оберуть для себе ПАТ «Запоріжсталь», теж ме із задоволенням.

Не забула гостя і про тих вихованців/нок інституту, які вже дуже добре проявили себе, як працівники/ниці її структури. А це Дмитро Мась, Катерина Чайка, Микола Мельник та інші. До речі, Дмитро Мась, який нині працює в одній з міжнародних компаній, одночасно є й аспірантом ЗНУ, де займається науковою роботою під керівництвом Тетяни Меліхової. Тетяна Олегівна впевнена, що успіх випускника ІННІ, «його висока посада в міжнародній компанії – це, передусім, заслуга Наталії Михайської», під керівництвом якої він багато чому зміг навчитися.

Звичайно, позитивний приклад колишніх студентів/ток Інституту не міг лишити байдужими учасників/ниць заходу, їх зацікавило питання, як саме можна побудувати успішну кар’єру в ПАТ «Запоріжсталь» та в інших компаніях ТОВ «Метінвест Холдинг». З приводу цього Наталія Міхайська зазначила, що якщо співробітник/ниця працюють над власним вдосконаленням, прагнуть навчатися новим інструментам обліку, новим підходам до управлінського обліку, розвиватися у професії тощо, то неодмінно досягнуть успіху.

Звернула увагу Наталія Вікторівна і на питання особистісного росту сучасної молодої людини. Вона порадила обов’язково вчити інші мови, читати книжки; слухати українського економіста Михайла Кухаря та багато-багато іншого. Не лишилися поза увагою і особисті якості людини, яку фінансова директорка ПАТ «Запоріжсталь» бачить у своїй команді: «Для мене важливо, щоб людина була «не токсична», таких людей я просто не беру у свою команду. Вона має бути позитивна, креативна, готова працювати в команді однодумців/миць, щоб було легко працювати, обговорювати та вирішувати питання. І, безумовно, важливою є готовність працювати та навчатися». Гостя впевнена, що багато чого залежить від того, що саме людина бачить навколо себе, навіть коли йде війна, чи лишається вона доброю, та з чим йде до людей!

Наталія Міхайська завжди готова допомогти молоді порадою та відповісти на питання, тож вона запропонувала студентству звертатися до неї зі своїми запитаннями як зателефонувавши їй, так і під час цієї зустрічі. Звичайно, учасники/ниці заходу скористалися пропозицією, поставивши гості чимало питань. Так їх цікавило, яким предметам слід приділити найбільшу увагу, щоб з успіхом працювати в структурі Наталії Вікторівни; як досягти успіху в професії; чи є сьогодні можливість проходити виробничу практику на підприємстві тощо.

Наприкінці зустрічі Наталія Вікторівна поділилася з учасниками/ницями заходу власною формулою успіху: «це підтримка і мислення через призму: а що я роблю для суспільства доброго і корисного?». А потім запросила розпочати свою кар’єру на ПАТ «Запоріжсталь» чи просто пройти практику на підприємстві, проте, тільки після того, як закінчиться війна, адже нині на комбінаті працюють тільки зміни з використанням максимальних засобів безпеки.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU