Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ під час ректорату розглянули поточні питання діяльності вишу

У ЗНУ під час ректорату розглянули поточні питання діяльності вишу

29.11.2022 12:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат освітній процес

Двадцять восьмого листопада в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося чергове засідання ректорату. Під час заходу йшлося про підготовку до проведення Конференції трудового колективу, наближення зимової сесії, перебіг освітнього процес, науковий та культурно-масовий напрямки діяльності університету. Також ректорат вишу, керівництво його факультетів, інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні, фахових коледжів, структурних підрозділів обговорили низку організаційних питань, пов’язаних із життєдіяльністю ЗНУ.

На початку засідання ректор Микола Фролов подякував колективу центру культури ЗНУ, зокрема його директорці Юлії Янько, які організували важливий культурно-масовий захід – благодійне шоу краси й талантів «Miss University». Він наголосив, що такі події ще раз переконливо доводять, що, попри всі складнощі воєнного часу, ЗНУ продовжує функціонувати, розвиватися та дбати про студентство. Це має й важливе профорієнтаційне значення.

Микола Олександрович зазначив, що 29 листопада в університеті відбудуться дві важливі події: Конференція трудового колективу, під час якої ректор звітуватиме за 5 років своєї каденції, та Вчена рада. Своєю чергою, перший проректор Олександр Бондар прозвітував про підготовку до їхнього проведення. Йшлося про особливості голосування, зумовлені гібридним форматом проведення цих заходів, а також про те, що проєкт Статуту розісланий всім структурним підрозділам. Із ним можуть ознайомитись усі охочі. Також Олександр Григорович нагадав присутнім, що необхідно приділити особливу увагу реалізації постанов Кабінету Міністрів України. Вони направлені на підтримку студентства в складних умовах воєнного часу. Зокрема, розглянули механізми їхньої реалізації на базі Запорізького національного університету.

Крім того, ректор нагадав присутнім про наближення зимової сесії, яка розпочнеться вже наступного тижня. Серед іншого, йшлося про необхідність остаточної ліквідації академічних і фінансових боргів студентів і студенток. Присутніх проінформували про актуальні кадрові питання вишу, зокрема, про те, що вибори та призначення деканів п’яти факультетів відбудуться до завершення цього календарного року. Також обговорили питання, пов’язані зі станом матеріально-технічної бази закладу вищої освіти, зокрема те, що на сьогодні відбувається заміна вікон у навчальному корпусі № 1. Окремо увагу присутніх привернули до першочергової важливості налагодження постійної комунікації між адміністрацією та студентством факультетів і коледжів, до необхідності приділяти увагу потребам внутрішньо переміщеним особам, серед іншого, студентам і студенткам вишу, які на сьогодні мешкають в гуртожитках ЗНУ.

Під час ректорату виступили проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, начальниця відділу кадрів Наталя Котляренко, керівниця навчального відділу Валентина Горлач, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, голова студентської ради Моніка Татевосян та інші. Вони розглянули важливі питання різних галузей життєдіяльності університету, таких як наукова, проєктна, культурно-масова, профорієнтаційна в контексті підготовки до вступної кампанії 2023 року, питання студентського самоврядування, питання кадрового забезпечення освітнього процесу, зокрема розподілу навантаження між науково-педагогічним складом та інші. Наприкінці заходу ректор подякував усім учасникам й учасницям засідання та закликав їх до плідної роботи задля подальшого успішного функціонування університету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU